Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Aki új babakocsit vett nem...

Aki új babakocsit vett nem bánta meg később, hogy ugyanolyan használtan van harmadannyiért is?

Figyelt kérdés

Mi újan vettük mindennel /hordozó,gyerekülés/,és addig nem is gondoltam arra hogy használtat vegyek.Végül is nem bántam meg,mert ilyet alig látni.


Kíváncsi vagyok más hogy van ezzel...



2012. okt. 3. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert 2 gyereket kibirt és feleannyiért sikerült túladni is rajta,tehát ha feleannyiért megvettem volna anno,akkor vagy ki se birja a 2 gyereket vagy el nem tudom adni ugy lestrapálódik már,majdnem ugyanott vagyok
2012. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem.

Nekünk nagyon meg kellett küzdeni a babáért. 6 évet vártunk rá, mindenféle kezelések, stb. Már a teherbeesés is kb. 1 milló Ft-ba került. A 7. héten elkezdtem vérezni, nem is akárhogy, a fél terhességet szinte mozdulatlanul töltöttem, utána se nagyon ugráltam. A kislányunk egészségesen született, már 8 hetes és a legnagyobb kicsünk. Akkor sem veszek neki semmit használtan, ha saját magamnak kaját se fogok tudni venni.

2012. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem bántam meg. Pedig alig használtuk :-) Nagyon jó áron sikerült venni egy sok tartozékos, klassz babakocsit.

Ha el akarnám adni, kb. ugyanannyiért el tudnám, mint amennyiért vettük. De hátha szükség lesz még rá :-)

2012. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Nem, mert használtan csak egy agyonnyúzott példányt találtunk.

Elég speciális igényeink voltak: esernyőre csukható ikerbabakocsi kellett.

2012. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 110ért vette mindennel együtt újat,8 hónapig használtam,majd vettem egy kis sportkocsit,amit azóta is nyűvünk(2.5 éves a gyerkőc),Amíg megvolt a nagy kocsi,azt is imádtam,de utána már nem volt szükség rá,nehéz volt vele bajlódni a kocsiba ki be stb, 65 ezerért tudtam eladni a majdnem új kocsit :( Tehát összességében megbántam.
2012. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem bántam meg, pedig a mostani a harmadik, amit újonnan veszünk. (Nem találtuk meg a megfelelőt). Viszont az eddigieket jó áron sikerült eladni, és ebből vettük a mostanit. Végre, mert ez az igazi. :)
2012. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem, egyáltalán nem akartam használt babakocsit venni.

Valami miatt ez az egy fontos volt számomra, hogy új legyen. Minden másból jó a használt cucc is.

Három babakocsink van (egy újszülött kocsi, egy 3 kerekű kisebb kocsi, egy picire csukható, ezt a kocsiban tartjuk futkosós kocsinak), mindhármat szeretem, és nem bántam meg egyiket sem. Mindhárom megszolgálta az árát.

2012. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy pillanatig se bántuk meg,a mai napig ezt választanánk(Graco Quattro Tour)."Mindent" tud,ráadásul ez a szín itthon nem igazán volt kapható,csak limitáltan(nem is találkoztunk még ilyennel).Nem volt éppen olcsó a maga 100 ezr ft-jával,de még mindig olyan,mintha új lenne-4 évvel ezelőtt vettük-és a most született kislányunknak is tökéletes.Van hozzá hordozó(ahhoz talp),textilmózes,lábzsák,stb.És ami nem mellékes,még mindig jól eladható.
2012. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Én csak is újat akartam a kislányomnak.És 10 ezerrel olcsóbban adtam el mint a rendes ára.A tesónak is újat fogunk venni,ha lesz.
2012. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nekem mind hasznos volt,mégha a %-okon nem is látszik.Bár nem én pontoztam :( Mindenkinek zöld jelet adtam.
2012. okt. 4. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!