Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem taszítanak ezek a...

Csak engem taszítanak ezek a kifejezések: babásodás, barnázás?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Hát nekem sem a kedvenceim, nem is használom őket! Ezen felül viszont különösebb gondot nem okoznak. Megválltoztatni sajnos úgysem lehet mások szókincsét:)

2009. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül ezzel. Nekem még van egy másik best of is, a tojcsis nyák. :D De ahogy az első válaszoló is írta, nem tudod megváltoztatni mások szókincsét.
2009. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

aztán meg a következő kategóriában jön a szopcsizik a babcsim, tejci, tápi és társai :)

Mondjuk a barnázást te hogy mondanád másképp?

2009. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
nem kell jelentőséget tulajdonítani ezeknek. Ugyanolyan szleng kifejezések, mint az e-mailes vagy sms-es szövegek. Könnyebb kiírni azt, hogy barnázás, mint körbeírni, hogy barnás színű váladék folyik a hüvelyemből. Én csak ezt az egy szót használom azok közül, amin kiakadtatok, de a tojcsis nyáktól nekem is feláll a hátamon a szőr :)
2009. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igazaatok van, nem is akarok senkit megváloztatni, de zavarnak ezek a szavak, némelyik kifejezetten undorító. Főleg a "babásodás" :(


A barnázást így írnám: barna folyás.



Mégis mi az a tojcsis nyák???

2009. aug. 20. 18:39
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

A barnázással nincs bajom, de az olyan hogy szopcsi tejci...nekem sem tetszenek, de nem baj, ezen nem idegesítem magam, mert ettől még szeretem ezt az oldalt.


A tojcsis nyák: tojásfehérjéhez hasonló nyák ami általában peteéréskor van.

2009. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Bocsi,nem akarok kötekedni,de a barna folyás mennyivel szebb?Azt gondoltam tudsz rá valami jobb szót!Akkor inkább a barnázás,mert a sok folyástól már herótom van!A babásodással mi a gondod?Arra valami megfelelőbb szó?

2009. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Várandósság!
2009. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerintem is várandósság :)

De a terhesség vagy egyéb hagyományos szó is szebb SZERINTEM, mint a babásodás.


A barnázás pedig... ha a barna folyás barnázás, akkor a rózsaszín rózsaszínűzés, a fehér fehéresedés?

Felőlem mindenki úgy nevezi, ahogy akarja, de nekem nem tetszik, ez van.

2009. aug. 21. 20:11
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Ja,akkor sok boldog várandósságot!:)
2009. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!