Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok hogy szokott lenni a...

Nálatok hogy szokott lenni a karácsonyfa díszítése?

Figyelt kérdés

Természetesen a gyerekesekre gondolok.

A Jézuska hozza a fát is? Feldíszítve vagy csupaszon? Mikor szoktaátok díszíteni?


2012. dec. 12. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi együtt díszítjük, 24.-én délelőtt. Nálunk a jézuska csak az ajándékokat hozza. Délelőtt díszítünk, utána én főzök, sütök, majd este összeül a család, eszünk, és a végére már ott vannak az ajándékok is. :)
2012. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is közösen díszítünk.
2012. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is együtt díszítünk, késői ebéd korai-vacsi után jön a Jézuska és hozza az ajcsikat a fa alá.
2012. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

24-én én beszabadulok a konyhába, és a lehető leggyorsabban megcsinálok mindent. Délelőtt a párom van a gyerekkel.

Délben ebéd, aztán a gyerkőc megy aludni. Mire felébred, az üres fa már bent van, az angyalkák hozzák. Együtt délután feldíszítjük, hogy a Jézuska szép fát találjon az éjjel, és sok ajándékot tegyen alá. 25-én reggelre van az ajándék a fa alatt. Azért nem este, mert akkor nem tudnám lefektetni időben, mert csak játszana....

2012. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Együtt fogjuk dísziteni.
2012. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 éves a kislányom, már tavaly is a következőképpen csináltuk.

23-án este, miután elaludt, díszítettünk, alá raktuk az ajándékokat.

Reggel ébredés után már a díszes fa várta, és egész nap tudott az ajándékaival játszani.

Nálunk bevált, idén is így csináljuk

2012. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nálunk valaki elviszi a nagyi elviszi a gyerkőcöt sétálni, amíg mi otthon feldíszítjük a fát.Amikor hazaérnek a fa már fel van díszítve, és várjuk, hogy a férjem megrázza a csengőt, és mehessünk.Nálunk, mindig a Jézuska hozza.
2012. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Előző vagyok:Nálunk a nagyi elviszi.

Ezt akartam írni

2012. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pont most lettem kész a díszítéssel. Nagylány alszik. Kíváncsi vagyok mit fog szólni hozzá :)

Ahhoz még kicsi, hogy együtt díszítsük, de talán majd jövőre!

2012. dec. 21. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!