Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Milágrosz,...

Mit gondoltok Milágrosz, Jólanda, Lorenza, Lolita, Magnólia, Zseraldin nevekről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 21:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos mifelénk ezeket a neveket egy bizonyos hátrányos helyzetű népréteg kedveli nagyon, és olyan jól hangzik, hogy Lakatos Milágrosz, meg Balogh Lolita, ugye gyönyörűek?

De van még Eszmeralda, Anasztázia is.

Én speciel maradok a magyar neveknél.

2012. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%
M.o.-on furcsák ezek a nevek, nekem csak a Lolita tetszik,de nem adnám a lányomnak, inkább magyar nevet választok.
2012. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hanyagold ezeket. Vannak szép nem teljesen magyar magyar nevek, ha különlegeset akarsz adni a picinek. De tényleg ilyen névvel legalább 5-16 év között piszkálni fogják, amilyenek a mostani iskolás gyerekek.


Rengetek oldal van ahol össze van gyűjtve az összes név még olyanok is amikről nem is hallottunk. És jobban meg éri elcseszni rá kb 1 órát az életedből mint a lányodéból 10 et.


Bocsi nem akartalak nagyon leszólni! :)


Nekem régen a Lukrécia tetszett, csak belegondoltam a becézésébe aminél a Luki becenévig jutottam és azonnal elfelejtettem ezt a nevet. :)


Sok sikert a keresgéléshez!

2012. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Momo333 válasza:
100%
Az én nevem Lolita és én nagyon szeretem még soha nem találkoztam olyannal akinek ugyan ez lett volna a neve és amúgy mindenki megdicséri hogy milyen szép. A tobbi viszont nem annyira tetszik...
2013. jan. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Momo333 válasza:
100%
Ja és hozza tenném az eloző hozzászólásomhoz hogy anyukám és apukám is teljes mértégben magyar nem kisebbségi vagy bármi ilyesmi...
2013. jan. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, nem szoktak csufolni? Bár eselyes, hogy fiatal vagy meg es a korosztályos nem ismeri a regényt.....
2013. jan. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy szegény gyerek cigány lesz...
2013. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%

csúnya nevek, nem Magyarországra valók, hanem Dél-Amerikába


nézz körül, találsz 1000 jobb nevet a magyar utónévkönyvbe

2013. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Súlyosak.
2014. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
49%

Nekem a masodik nevem Lolita:) Mind a ket szulom magyar es nem vagyunk kisebbsegiek.

A nevem/nevunket pedig nem egy konyv altal kell megitelni. Ha igy tesztek nem sok eszetek lehet.

18 eves vagyok es meg 1x sem szolt meg senki emiatt..talan mert ugy vannak vele, hogy az csak egy konyv, egy nevvel....

Ha lenne egy lanyom es nekem nem ez lenne a nevem, batran neveznem el igy.

2016. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!