Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kunert Silver multifunkciós...

Kunert Silver multifunkciós babakocsit melyik bababoltban, vagy hol tudnám megnézni élőben? Eddig csak neten láttam. Esetleg van valakinek ilyen kocsija? Meg vagy vele elégedve?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia .

Mi már féléve használjuk . Sokan mondják , hogy lengyel megstb.. de tényleg nincs rá egy panaszom se . Én nagyon megvagyok .

2013. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sztem jó, mi is fél éve használjuk. Mondjuk nagyon nehéz, viszont a babának kényelmes.
2013. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De jó, eddig mindenhol azt olvastam, hogy nagyon gagyi, de nekem tetszik és egy multifunkciós babakocsit szeretnénk újan, viszont pénzt csak annyit tudnánk rászánni max. amennyibe ez kerül!

Egy pár kérdésre válaszolnátok még?

Hol vettétek meg?? Ahogy írtam is a kérdésemben, eddig csak neten láttam...

A mózese elég tágas?

Kerekei felfújhatók?

Hordozó rögzíthető a kocsiba ugye?

És összecsukva kényelmesen elfér egy átlagos személyautó hátsó csomagtartójába?

:-)

2013. jan. 10. 18:45
 4/10 anonim válasza:
Szia nekem az lenne a kérdésem terepet mennyire bírja?
2013. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2es vok, azóta kiesett a kereke, a leggázabb szitukban, újat vettünk. A terepet jól bírta amúgy.
2013. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mármint új babakocsit vetettek?Akkor ne vegyünk ilyet?
2013. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, újat vettünk. Egyébként én szerettem, örököltük. Tágas, terepre is jó, de nem bolygosítható kerekű, de akkor nem is tudtam még, h az milyen jó dolog. Gondold át,h hova jársz vele, mert kicsit nagy és nehéz...
2013. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Utolsó válaszadó! Ilyen kunert kocsid volt?


[link]


csak mert ennek bolygósítható a kereke! Én a kérdésemben erre a fajtára gondoltam nem a vip-re ami ez lenne:


[link]


Melyik fajtád volt, amit le kellet cserélni újra? Megkérdezhetem milyet vettetek helyette?

2013. márc. 26. 20:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, nekünk VIP van. Bertoni combit vettünk, de már 8 hós a lányom, ebbe nem raknék újszülöttet. A Kunert jó, mindegyikben lehet hibát találni, mondom én szerettem!:)))
2013. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :-)

Nehéz ez a babakocsi vásárlás... :-)

2013. márc. 27. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!