Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretném eladni a kinőtt...

Szeretném eladni a kinőtt gyerekruhákat a vaterán. Most regisztráltam. Töltsek most vagy várjam meg a januárt? Bukhatok, ha most, ünnepek előtt-alatt indítok aukciókat 1Ft-ról? Vagy akinek van erre pénze majd januárban, annak most is jut rá?

Figyelt kérdés
Vaterás anyukák, ti hogy tapasztaljátok?

2012. dec. 18. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Az inkább a kérdés milyen szezonú ruhát szeretnél eladni. Télieket szerintem már megvették,azt nem érdemes feltölteni,csak jövő ősszel. Ha rugit,badyt jobban jársz ha vársz 1-2 hónapot.
2012. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én annyiban vitatkoznék az elsővel - és abszolút vásárlói szemszögből - hogy amit megvesz az ember szeptember-októberben, az nem biztos, hogy kitart tél végéig.

Kicsi baba egyértelmű, hogy nő egy méretet 2-3 hónap alatt, de nagyobb gyereknél is esélyes.

Én például szeptemberben meg voltam lőve, amikor sehol nem kaptam rövid ujjú pólót a lányomra, mert sajnos mindenki már a téli cuccokra koncentrált.

2012. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!