Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha így Karácsony előtt mentek...

Ha így Karácsony előtt mentek tanácsadásra/státuszvizsgálatra, akkor visztek valamit a védőnőnek/gyerekorvosnak?

Figyelt kérdés
Pl. Bonbont, megköszönve az egész évi munkájukat. Persze azoktól kérdem, akikkel foglalkozik is a védőnő valamit.
2012. dec. 18. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Kiskönyvemet.


Nem

2012. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek a védőnőnek,aki nálunk van...hát én is max. a kiskönyvemet.Meg amúgy sem gondolom,hogy kellene ezen felül bármit is adni,a munkáját végzi,ahogyan nagyon sokan mások is ebben az országban.
2012. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, tudod csak hivatalból nem adok semmit. ennyi erővel adhatunk a boltosnak, a gyerek tanárainak, óvónőinek, a postásnak, a szomszédoknak, az összes kollégának, a főnöknek, a fodrásznak, a kozmetikusnak, a gyerekorvosnak, a háziorvosnak és vég nélkül lehetne sorolni. ha személyes szimpátia alakul ki közöttünk vagy a hivatalból elvárhatón túl is tesz valamit értem vagy a gyerekemért azaz megvan az ún. extra mile, akkor igen. de akkor már szívből is jön.
2012. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én viszek csokit és kézzel készített karácsonyfadíszt.
2012. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi nemsokára költözünk, így majd akkor viszek egy kisebb ajándékkosarat a védőnőnknek és a gyerekorvosunknak.

Mind a kettővel megvagyunk elégedve. Nagyon sokat segítettek az első 3 hónapban.

2012. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!