Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinél töltsék a gyerekek az...

Kinél töltsék a gyerekek az ünnepeket?

Figyelt kérdés
Van 2 gyönyörű kislányom és már 3 éve elváltunk a férjemmel. Aki most kint él Amerikában és azt találta ki, hogy a gyerekek idén töltsék vele az ünnepeket. Engedjem el a két lányomat vagy tartsam őket itthon?

2012. dec. 18. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.Neked van kivel tölteni a karácsonyt?Szülők új kapcsolat?

Ha igen én elengedném őket,mert egy életre szóló élmény lehet.Persze csak azzal a kikötéssel,hogy a jövő karácsony a tiéd.

2012. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idősek a "kislányok". Nem mindegy mondjuk, hogy 5 évesek, vagy 17 évesek.
2012. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket, hogy mit szeretnének, minek örülnének, aztán dönts.
2012. dec. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyokatt elengedném de csak ha apuka kifizeti a repjegyett.kicsikett semmi szín alatt nem engedném el .
2012. dec. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy pár lényeges kérdés, amit tudni kellene hozza. 1. Mennyi idősek a gyerekek? 10 év alattit semmiképp nem engednék el. A repülőtéri hosszú várakozás, a hosszú repülőút nem egy akkora gyereknek valo, ha nincs velük szulo, vagy közeli családtag, barát. 2. Voltak mar a gyerekek hosszabb ideig távol tőled? Ha nem, akkor nem a legjobb ötlet, többezer kilométer távolságból nem lehet csak ugy hopp hopp haza jönni, ha rajuk tor a honvágy. 3. Milyen a kapcsolatuk az apaval? Ha napi szintű, sokat beszélgetnek, apuka tisztában van a hétköznap okkal is, akkor oké.
2012. dec. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A lányok 14 évesek. Voltak már hosszabb időre távol tőlem és szeretik az apjukat, de Barni olyan felelőtlen. Képes lenne őket csokival és chipsszel tömni egész nap. Én azt is kinézem belőle, hogy elfelejtkezik is ott hagyja valahol a lányokat. De nagyon szeretnének elmenni.
2012. dec. 19. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elengedném őket, főleg hogy ők is nagyon szeretnének, és már nem olyan picik, nagyjából tudnak magukra és egymásra is vigyázni. És persze akkor ha te közben nem leszel teljesen egyedül az ünnepekkor.
2012. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hihi, ezen jòt nevettem, kèpes lenne itt hagyni valahol őket. :)


Èn Pont ezt gondolom Nèha a fèrjemről, mègis mikor rà vannak bìzva a gyerekek, tökèletesen ellàtja őket pedig az enyèmek mèg kicsik, 2 ès 5 èvesek. Szerintem ha menni akarnak engedd őket. Màr nem kicsik, ès biztos nagy èlmèny lesz nekik, főleg, ha mèg nem voltak kinn. Ès biztos fognak csipszen kìvül normàlisnak ètelt is kapni.

2012. dec. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!