Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes lenne a lányomat...

Érdemes lenne a lányomat beíratni ismét úszásoktatásra haladók közé, vagy elég, ha már csak hobbiból hetente eljárnék vele valahová?

Figyelt kérdés
a kurzus több mint száz euró lenne havonta,ráadásulalig tanult meg valamit,a kurzus félbe is szkadt ráadásul,és négy hétig én hordtam úszni egy uszodába,ott többet tanult,mint azelőtt,azon gondolkodom,hogy nem dobok ki ennyi pénzt feleslegesen,hanem elhordom egy uszodába,ami nem annyir zsúfolt,és többet is úszhatna,mint eddig
2012. dec. 22. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden uszodaban van uszo mester, tehat elviheted masik uszodaba is, ahol nem kell annyit fizetned, hiszen itt mar a lanyodnak a gyakorlas a fontos, ahol az uszo mesterek is segiteni fogjak, ha megkered azokat.
2012. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,én is így gondolom,felesleges lenne kidobni megint 100 eurót ilynere,mikor uszodába heti többször is elhordhatnám,akkor sem jönne ennyibe
2012. dec. 22. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak egy jobb oktatást keresnék. vagy egy kezdő edzést.
2012. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!