Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is járt úgy, hogy nem...

Más is járt úgy, hogy nem érkezett meg máig sem postán a karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés

Nekem 2 csomagom ragadt a postán, még ma is reménykedtem, hogy kihozzák, de már feladtam... Mindkettőt kedden adták fel,az egyik ráadásul egy garantált egy napos kézbesítésű üzleti csomag. (Amiket én adtam fel szerdán csomagok, azok péntekre megérkeztek)

Az egyikben lányomnak volt egy baba, ezt gondolom, valami utolsó mocsok már rég lenyúlta, de a másikban családi fotós naptárak voltak, azzal rajtunk kivül nem megy senki semmire...


Nagyon szomorú vagyok, mert most ajándék sincs, és anyagi szempontból is elég jelentős veszteség...

Nem kioktatást kérek, hogy minek postáztatok az utolsó pillanatban, az elmúlt években még a legnagyobb karácsonyi csúcsforgalomban is megérkeztek 2, max. 3 nap alatt a küldeményeim.


2012. dec. 24. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem két ünnep között fog oda érni.. 27-e 28-a.. jártam már így..
2012. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mivel ma nem melóznak a postások, ma már ne várd. Én sem kaptam meg a kedd reggel feladott csomagomat. Nem mindjárt a lopásra kell gondolni, meg szitkozódni. Ilyenkor többszörös a kézbesítendő küldemény, mint máskor, a postások száma meg ugyanannyi...
2012. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

pénteken bemehettél volna a postára, ha ajánlott levélként adták fel, biztos át tudtad volna venni, én is így csináltam.

ma már ne várd mert nem dolgoznak... :(

2012. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez szomorú de azért boldog karácsonyt.
2012. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem pl le se küldte a kedves eladó, a pénzt persze előre kellett utalni, így most járhatok utána és vehettem másik ajándékot a gyerekeknek.
2012. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg feladták akkor azt a garantált 1napos kézbesítésű csomagot, kérhetsz kártérítést. Mondom ha tényleg feladták. Én jártam úgy nemrég hogy az eladó azt mondta feladta és 10nap után nyögte ki hogy mégsem adta fel.
2012. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. tudom hogy nem a kártérítés most neked az első mert Te az ajándékokat szeretnéd, csak postán dolgoztam ezért automatikusan ez ugrott be. :)
2012. dec. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1. Ma is, (és tegnap, tegnapelőtt is) dolgoztak apostások, bemondták a rádióban is, és beszéltünk a postással is, ő is megerősítette.

2.Pénteken a fél napom ment rá arra, hogy próbáltam utánajárni a csomagomnak, ragszám alapján, de szinte nyomát nem találták (csak annyit, hogy hol és mikor lett feladva, onnantól kezdve semmi)

2012. dec. 24. 17:54
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Hidd el, hogy nem dolgoztak ma a postások, mivel ledolgozták ezt a napot. Hétvégén meg pláne nem kézbesítenek, így tegnap sem tegnapelőtt nem dolgoztak.
2012. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
De dolgoztak ma, és tegnap is tegnap előtt is. Én vasárnap kaptam meg egy pénteken feladott csomagot! Meglepődtem, mert nem számítottam rá, nem tudtam, hogy dolgoznak. Azt mondták, hogy nagyon sok melójuk van, el vannak "csúszva" a csomagokkal.
2012. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!