Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tisztálkodási szereket...

Baranka kérdése:

Milyen tisztálkodási szereket használtok a gyereketeknél?

Figyelt kérdés
Fürdető, popsitörlő, popsikrém, testápoló stb. Nektek mi vált be? Melyik éri meg ár/érték szempontjából? Ha van valahol akciókban akkor beraktároztok belőle?
2012. dec. 28. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Fürdető: 3 hónapos koráig gyógyszertári, utána Gabi fürdető

Popsitörlő: Gabi vagy Neogranormon

Popsikrém: Sudocream

Testápoló: Neogranormon érzékeny bőrre (zöld)

Babaolaj: Gabi

Púder: Gabi

Sampon: Babé koszmó elleni sampon

Szerintem látszik, hogy nekünk a Gabi és a Neogranormon termékek jönnek be. Próbáltam Jonhson-t de azt nem szerettem.

2012. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fürdető: 6 hónapos koráig gyógyszertári, utána Gabi édes álom vagy krémes fürdető

Popsitörlő: Huggies zöld vagy fehér csomagolású (kézlenyomat-mintás)

Popsikrém: Sudocream vagy DM-es Babylove zöld tégelyes

Testápoló: Nivea kék tégelyes babakrém

Babaolaj: gyógyszertárit használtam az elején, később koszmó ellen Gabi olajat vettünk

Hintőpor: Bio Baby (ajándékba kaptuk, de bevált)

Sampon: Gabi vagy Neogranormon


A popsitörlőből mindig nagyobb mennyiséget vettem, amikor akciózták. Ez fogyott a leggyorsabban, úgyhogy ennél mindig figyeltem a Huggies akciókat.

2012. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Popsitörlő: mielőtt megszületett a pici akcióban volt a neogranormon a gyógyszertárban, vettünk 2 kartonnal egyből, mert az a legjobb, 10 hós korában fogyott el,azóta ha akcióban van ezt veszem , ha nincs akkor narancssárga pampers, majdnem ugyanilyen jó

Popsikrém: amit az orvos felír, nincs vele bajom

Tusfürdő:Johnsons baby rózsaszín kupakos, az illata miatt

Testápoló : soha nem használtam , mindig finom ,puha bőre volt , most 17 hónapos

2012. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár hete korától babe fürdető és sampon, mert a gyógyszertári nagyon vacak. popsikrémnek sudocrem. Popsitörlő pampers sensitive.
2012. dec. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!