Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kint külföldön élő anyukák...

Kint külföldön élő anyukák akik családjukkal költöztek ki! Bejöttek a számításaitok? Érdemes belevágni, kiköltőzni?

Figyelt kérdés
Meséljetek! :)

2012. dec. 29. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Már tettem fel itt hasonló kérdést, de senki nem válaszolt rá. :(

A férjem februártól Angliában dolgozik. A nagy kérdés az, hogy a 2 éves kisfiammal utána menjünk, vagy ne.

Ti hova tervezitek a költözést?

2012. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tengerparti vàrosba. De mi vele megyünk ki 2 gyerekkel.
2012. dec. 29. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenkèpp.annyira màs az èletszinvonal hogy az nèha hhetetlen.èn olaszorszàgba koltoztem.ha van munkàja a pàrodnak,mindenkèpp èrdemes egyutt jonni,a papirok elintèzèse utàn mindenn konnyebb lesz,kaphattok segitsèget,a gyerekek oviba/suliba jàrhatnak.
2012. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van, akinek bejön, van, akinek nem.

Mi megpróbáltuk. Viszont a kisfiam nem szerette az ottani ovit, mert magasról szartak a gyerekre, konkrétan a többivel foglalkoztak, az enyém meg ült egyedül a sarokban és játszott. Kérdem én, hogy így hogyan tanulja meg a nyelvet és hogyan illeszkedik be? Mi hazaköltöztünk.

Van egy kedves ismerősöm, ő kiment a fiával németbe a férje után. Ők már el is adták az itthoni házukat. Nehéz volt az első fél év, de neki könnyebb, mert ahol élnek, van magyar fogorvos, gyerekorvos, nőgyógyász. Ahol mi laktunk, ott csak német orvosok vannak.

2012. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!