Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Akik szülés óta nem...

Anyukák! Akik szülés óta nem menstruáltok, de védekeztek azért havonta elszoktatok lőni 1 tesztet?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor olvasom,hogy gyógyszer akár spirál mellett is becsúszik a baba
2012. dec. 29. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Menstruálok, és nem is védekezünk, "csak" kiszáll "előtte"..:-)

Nem teszteltem, de nem is érzem úgy h kellene..:)

2012. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez így oké is. :) Na de ha neked terhesség miatt kimaradna a mensid akkor felmerülhet benned a terhesség.


De ugye aki NEM menstruál annak ez nem mérvadó,ha nincsenek tünetek lehet,hogy csak későn derülne ki a terhesség. :)

2012. dec. 29. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát szerintem addig, ameddig még el tudnád vetetni (ha emiatt kérded) akkor így is úgy is rájössz, szerintem több jele is van, nem csak az ha kimarad a mensi...:)

Legalábbis nekem a mellfájdalom volt az első jel..:)

2012. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem. 10 hónapig nem menstruáltam, és csak megszakítással védekeztünk (ami azért messze nem 100%), de eszembe sem jutott tesztelni. Én egyszerűen éreztem, hogy abszolút nem állt helyre a hormonműködésem (többek közt addig a szexet sem élveztem igazán sajnos, grrr...)

10 hónap után lett először igazán jó a szex, áhá, mondtam magamban, itt valami történik, és tényleg meg is jött utána.) Szóval azóta jó a szex és azóta jobban vigyázunk. Illetve lassan lehet kistesót szeretnénk, ezért nem fogunk vigyázni :)

2012. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi sem védekezünk csak megszakítással de nem veszek teszteket bár bevallom mindig bennem van hogy nehogy. Nálunk van egy 2 éves és egy 5 és fél hónapos babák mind a kettő terveett volt de a harmadikra nem lennék felkészülve az már sok lenne :) Én csak reménykedek hogy nehogy becsússzon :D
2012. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát mi előtte - vagy 8 évig - is megszakítással védekeztünk és nem lett belőle gyerek, csak amikor akartuk, így nem tesztelgettem.
2012. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, fel sem merült bennem, hogy terhes lehetnék. Bár az esetek 98%-ban gumival védekeztünk, így sok esély nem is volt rá.
2012. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Nem én pontoztam le senkit.
2012. dec. 30. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!