Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni melyik...

Honnan lehet tudni melyik bébi hordozós autós ülés márkát válasszam?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg melyik tetszik, majd keress rá Google milyen a töréstesztje.

Sajnos ami jó, az 30.000 felett kezdődik.

Lehet kapni 15.000-ért is ülést, csak kicsi, 4 hónaposan nem fér el benne a baba, az anyaga silány.

Amit tudok ajánlani, Maxi cosi Cabrio

Az egyik legniztonságosabb, minőségi, tartós, nagy, 1 évesen, 82 centise nőtte ki a lányom!

Nepál mint nap olvasni itt, hogy 3-4 hónaposan, 65 centis én nem fér el benne a baba.

Amit babakocsihoz adnak, na azok az olcsó, nem tesztelt, nyatra minőségűek.

2013. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt már máshol is olvastam, hogy amit a babakocsihoz adnak az olcsó, gagyi. Én ezt nem értem honnan veszik. Nekünk Peg Perego van. A babakocsihoz adták. Külön 45 ezer Ft-ba kerül és nagyon jó minőségű.
2013. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne márka alapján válassz. Lőjj be egy árkategóriát amit meg tudnál fizetni, és azon belül válogass. Nézd meg a töréstesztjeiket is.
2013. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Golan Trevize ***** válasza:

Itt vannak a tesztek:

[link]


Én összeírnám a zöldeket, és megnézném személyesen is, hogy melyik milyen.

2013. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!