Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családi pótlék milyen időtájt...

Családi pótlék milyen időtájt érkezik? Kora reggel? Vagy napközben?

Figyelt kérdés
Erste banknál mikor könyvelik rá a számlára, ha ma 2-án utalta a Mák? Azért érdekel, mert nekem kora reggel nagyon sürgősen kellene a pénz.
2013. jan. 2. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erstés vagyok, 7-8 között kapom az smst, gondolom akkortájt érkezik meg rá, max picit előbb
2013. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hajnalban megérkezik, az sms-t később kapjuk.

(erste)

2013. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
6 óra körül kezdik el fogadni a bejövő giro-t, az sms azért érkezik később, mert a rendszer később generálja az üzeneteket, hogy ne terhelje le nagyon a számítógépes hálózatot. Ha a fizetési számla együttműködik a bankkártyával (tehát a számlát vezető bank a kártyakibocsájtó is egyben), elvileg már 6 óra után fel tudod venni a pénzt.
2013. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, valóban reggel már hozzáférhettem a pénzhez.
2013. jan. 5. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!