Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Szerintetek normalis,...

Anyukák! Szerintetek normalis, hogy egyik FB ismerősöm a beteg gyerekeirol kepeket rak fel az oldalra?

Figyelt kérdés

4 gyerekes család és nem hazudok, minden heten valamelyik gyerek vagy az anyuka beteg ( az egyik kicsi kivételével a többi amugy egészséges?lenne, tehát nincs állandó betegségük). Ilyenkor okos anyuka azonnal kiírja, hogy mar mennek is a kórházba, majd alighogy beèrnek már rakja is fel a gyerekről a kepeket, becsovezve, gépre kötve, jobb esetben csak kórházi agyon sírva.

Persze mondhat átok, ha ennyire zavar miert nem tiltom le. Engem nem érdekel különösebben csak nem tartom normálisnak. Én biztos nem tennem ha gyerekem lenne.


2013. jan. 4. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az FB elterjedt, ahogy sok más netes oldal is, de a vele járó következményekkel csak kevesen számolnak. Vannak, akik bele sem gondolnak, milyen nagyra nyitják az ajtót a magánéletükön ezáltal. Én zárkózottabb és óvatosabb vagyok, ezért én sem tenném ki ezeket a képeket, nem azért, mert szégyelni kell, hanem azért, mert negyed ennyire fontos dolgokat is megtartunk magunknak. De vannak, akik az egész életüket a neten élik, most már fényképekkel illusztrálva... ők ilyenek.
2013. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nEM NORMÁLIS AMÚGY SE, HA VALAKI A KÜLVILÁGNAK ÉL.
2013. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem normális ez. Én azt tartom normálisnak, hogy 1-1 képet feltölt a gyerekekről és ennyi. Azt gondolom, hogy a 4 gyerek biztos hátrányban van a FB-kal szemben.
2013. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem normális dolog. Nekem is vannak ilyen furcsa "ismerőseim" a fb-on. Én a gyerekeimről sem rakok ki egy db képet se sehova. Akinek fontos, az látja őket élőben, a távolabbi rokonok, ismerősök meg megkapják e-mailben.
2013. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem normális.Nem hiszem h nagyobb korukban azok a gyerekek értékelni fogják hogy az anyjuk közszemlére tette minden pillanatukat.Nekem is van egy ismerősöm, múltkor unalmamban megszámoltam h a 4 hós babájáról mennyi kép van és 700 képet számoltam össze!!! Szerintem ez is gáz!Ráadásul ilyen "semmi értelme" képek.
2013. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és azt kihagytam h már 7 hónapos és kb már vagy 300 képpel gyarapodott!
2013. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!