Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora esély van rá hogy...

Maja86 kérdése:

Mekkora esély van rá hogy beteg lesz a baba, vagy esetleg elhal ha gyógyszereket szedtem amikor megfogant? Antibiotikum, köhögés csillapítókat szedtem.

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

én hat hetesen lázasodtam be, erős lázcsillapítót vettem be, és akkor olvastam, hogy pár naposan (mások szerint egy hónapig) őssejti állapotban van a kicsi és nagyon erős hatásnak kell érnie, hogy kárt tegyen benne.

gondolj csak arra, hogy hány anyuka iszik/dohányzik/stresszel....

te csak magadat gyógyítottad.

a lényeg, hogy a közérzeted legyen jó, amíg ilyen pirinyó, bár nem írtad, hogy hány hetes vagy.


boldog babavárást!

2013. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az orvosok azt mondják inkább vegyünk be gyógyszert mert ha nem az a babának sem jó hogy szenvedünk, semmi baj nem lesz én betegség miatt a 24 hétől 40+1 ig toxoplasma fertőzésre antibiotukumott szedtem napi 6 adagban :( A baba egésszéges 5 hónapos :)
2013. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nincs is velünk összeköttetésben a magzat, amíg a placenta nem alakul ki addig a szikhólyag táplálja, a placenta pedig a 12.hétre alakul ki. Ennyi idő alatt kiürül a szervezetedből a gyógyszer is, meg is gyógyulsz.
2013. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!