Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olcsó...

Mi a véleményetek az olcsó babakocsikról? Szerintetek ez milyen? Mire érdemes figyelni babakocsi vásárlásnál?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 5. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenünk volt,csak más márkanévvel,de gyakorlatilag ugyan ez.Sokan ki nem állhatják,és csak "lengyel batárnak" titulálják,de én pont azt szerettem benne,amit más nem.A mi igényeinknek éppen megfelelt.Nagyon szerettük,és nagyon sokáig kiszolgálta a fiamat.
2013. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó, igaz a zöld szín annyira nem tetszik. Én is gondolkodtam ezen, de akkor (1éve) még 40 ezer volt az ára. Annyira nem olcsó ez... Én sajnos egy Naniát választottam 28 ezerért, jó nagy sz-r. Kellett venni egy használt Bergont, amiben nagyokat tudott aludni. Most használjuk újra a Naniát, sportkocsinak nagyon jó, mivel már ül. A Bergon hátránya, hogy nagy, drabális, közlekedni nem nagyon lehet vele, viszont a babának kényelmes. Azt már sportra nem tudom használni. Ez is egy nagyobb darab kocsi, kényelmes a mózes része, viszont nehezen fogsz vele közlekedni. Én olyat választanék, aminek a mózes része jó nagy és kényelmes. A babám imádott benne aludni és kb 7 hós korig a mózest használtuk. Bergont sajna csak 3 hós korában vettük... Én nagyon elrontottam a babakocsivásárt...
2013. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem írja a bolygókereket, az azért fontos, hogy legyen!!!
2013. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy befér a csomagtartóba.

Ha lépcsőn kell lecipelni, nem bírod!

A hordozót rá lehet rakni!?

2013. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenünk volt szörnyű tipikus lengyel sz@r , egy nagyon nehéz szóval nem tudtam emelgetni , a kerekei nagyon hamar elromlotak , nagyon nagy helyet foglal a kocsiba . Mi 4 hónap után lecseréltük . A másodiknál Hauckot választottuk , sokkal másabb .

[link]

Nagyon szeretem , könnyű , gyorsan tolható, kényelmes babakocsi .

2013. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
[link] Na és ez a fajta?
2013. jan. 5. 12:09
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
5. Vagyok ez is lengyel és való szinüleg ez is rosz .
2013. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is egy nagydarab, nagykerekű lengyel kocsink van. 2 gyereket szolgált már ki. Én nagyon szeretem, könnyen irányítható, tágas, kényelmes, a nagy kerekének köszönhetően bármilyen telepen elmegy.
2013. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Mindkettő nagyon jó!!!


Nekünk is lengyel kocsink volt (Herry) de ezer másra sem cseréltem volna le :) Lehet, hogy nagy, meg nehéz de tágas, kényelmes, minden terepen elmegy.


A bolygókerék egyáltalán nem fontos! Régen sem voltak bolygókerekesek, nekem sem kellett, mégis remekül el tudtunk közlekedni mindenfelé.


S nem mellesleg a "modern" bolygókerekes kis szörnyeket simán otthagytuk a köves-rázós-rossz-havas utakon. A gyerkőc simán aludt az összteleszkópos rugózáson. :)


Aki megvette tőlem imádják, már összesen a 3. gyereket szolgálja méghozzá hibátlanul!


Szóval, ha tetszik vedd meg!

2013. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Lehet valakinek nem fontos a bolygókerék, én nem hallgatnék rá...
2013. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!