Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olcsó...

Mi a véleményetek az olcsó babakocsikról? Szerintetek ez milyen? Mire érdemes figyelni babakocsi vásárlásnál?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 5. 11:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Nekem sem fontos a bolygókerék, engem pl. baromira zavar.

Aki ilyen arrogáns, mint az előző válaszoló, arra nem hallgatnék...

2013. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem teljesen attól függ, hogy hol használnád! Én egy faluban el tudom képzelni, hogy előnyösebb egy ilyen, mint egy kisebb bolygós kerekű, főleg, ha sok rossz út van (mint pl. szüleimnél is). Én pl. városban lakok, itt el sem tudnám képzelni egy ilyen nagy babakocsival az mozgást, lehet, hogy már a liftbe sem férne be...a másik, hogyha netán elromlott a lift, a 6.-ra csak egy könnyen szétszedhető, könnyű babakocsit tudok felvinni. Boltban vásárlásnál navigálni szintén a bolygókerekeset jobb, nem véletlen a bevásárlókocsik is azok. Nekem ezek nagyon fontosak, mondjuk a miénk olyan, hogyha rossz a terepviszony, vagy ha akarom, a tolókaron egy gombbal tudom fixálni-bolygósítani az első kereket.

Mérlegelj, hogy hol és mire (csak séta, bevásárlás is stb) használnád és úgy könnyebb lesz dönteni :)

Sok sikert a vásárláshoz :)

2013. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem olyan van, mint amit 2-nak belinkeltél, csak Camarelo Q12 a neve. Én imádom. Igaz, hogy baromi nehéz, de nekem nem kell buszre felemelni.

A kicsi, régi fiesta-ba befér.

Én örülök, hogy bolygókerekes, nem vennék a nélkülit.

2013. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!