Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik a kereskedelemben is...

Akik a kereskedelemben is jártasak: Mikorra fogják újratölteni a játékboltok kinálatát?

Figyelt kérdés

Gondolom most mindenhol leltár, újrarendelés... de ez kb. mennyi ideig tart?

Olyan játék kellene, amit totálisan elkapkodtak karácsony előtt, vajon 1-2 hét alatt, vagy csak húsvétra lesznek újra feltöltve a boltok?

(Mindenhol utánanéztem, sehol nem lehet most kapni, aukciós oldalon is csak elvétve, 3-szoros áron)


2013. jan. 8. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem fogok tudni válaszolni, de nekem ugyanez a gondom, egy bizonyos dolgot keresek a lányomnak és még mindig sehol se kapni, nem értem, mert nem én vagyok az egyetlen aki szeretne venni, nem értem miért nem éri meg nekik beszerezni.. De már karácsony előtt hetekkel sem lehetett kapni...
2013. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőmnek van boltja és tőle tudom,hogy a nagykerek,beszerzőhelyek nagy része a héten nyitott (tegnap).Tehát ettől a héttől kezdve indul be a játékboltok rendelése is+ugye akkor még jó pár nap (1-2 hét),mire leér a boltokba a termék.Január 2. felében már normál választékkal fognak rendelkezni az üzletek.
2013. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Netes játékboltokban néztétek már?


[link]


[link]


Én ettől a kettőtől már rendeltem,de biztosan rengeteg van még ezeken kívül is.

2013. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 es vagyok jó példa a tulli ahol a barbie kategóriában összesen 10 féle van!!! azt azért sejteni lehet hogy ez töredéke a valódi barbie kínálatnak. (ezt most csak így kiragadtam mint példát).

Köszi a választ nekem elég sürgős lenne úgyhogy remélem tényleg lesz már jan.2-3.hetén a kislányomnak mostanság lesz a szülinapja:(

2013. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, néztem netes boltokban is, de sehol nincs készleten...


Azért jó tudni, hogy más is küzd ilyen gondokkal, azt hittem, hogy egyből le leszek oltva, hogy miért ez a legnagyobb problémám...

2013. jan. 8. 15:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy mielőbb bővül a választék, én a barátnőm lányának a karácsonyi ajándékával vagyok elmaradva.
2013. jan. 8. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!