Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mens Mentissel kapcsolatban...

Mens Mentissel kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb döntésem volt életemben, hogy odamentem segítségért, és mindenkinek csak ajánlani tudom őket! Több ilyen intézmény kellene, hogy az ország minden területén elérhető legyen ez az ellátás!
2013. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En Győrfi Mátyás szonografusnal voltam kontroll ultrahangon. Tunemeny!!!!!! Soha nem talalkoztam ilyen preciz es kedves dokival, pedig mar eleg sok helyen jartam. Hatalmas nyugalmat sugaroz, mindent mutat es elmagyaraz. Minden kerdesre valaszol, egyszoval nyugodtmszivvel ajanlom barkinek!!!
2013. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzájuk jártam cikluszavarral (IR+PCOS), a cikluszavart ugyan nem sikerült megoldani évek alatt sem, de a rossz hormonjaimat igen, és amikor teherbe akartam esni, sikerült is az össze-vissza ciklusom ellenére. Ők kezelték aztán a terhességi cukorbetegségemet is. Igaz hogy nem olcsó, de nem kell sorban állni, normálisan foglalkoznak az emberrel, vérvétel eredményeket általában aznap küldik e-mailben, szóval nekem megéri.
2013. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!