Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszen vásárolgató anyukák...

Teszveszen vásárolgató anyukák? Kisebb értékű, pár száz forintos dolgok postázását szoktátok simán kérni? Vagy ezzel kapcsolatban rosszak a tapasztalatok és inkább mindig ajánlva kéritek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én eladok és veszek is hosszú évek óta.

Kétszer kértem simán, egy elveszett, azóta csak ajánlva kérek mindent.

Viszont az eladásaimnál gyakori, hogy a vásárlók simán kérik, főleg manapság. Egy sem panaszkodott, hogy nem kapta meg a terméket. Viszont igyekszem számlát kérni a feladásról, hogy bebizonyítsam, hogy feladtam.

Szerintem egyszerűen csak szerencsétlen véletlen, hogy elkavarodik egy csomag. Én beleestem, és nem a pénzt sajnáltam, hanem amit vettem...

Lehet kockáztatni, főleg, ha árban jobban megéri a termék árához képest.

2011. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 1000-1500ft-os vásárlásnál simán szoktam kérni a postát,csak e fölött kérem ajánlva.Eddig szerencsére még nem tűnt el csomagom!
2011. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sziasztok

5 éve vásárolok teszveszen-vaterán. Évek óta 1000 ft alatt sima posta híve voltam. Egészen mostanáig. Vettem egy cicajelmezt az 1 éves lányomnak farsangra 400 Ftért januárban, még mindig nem érkezett meg :-(

Én sem a pénzt, hanem a jelmezt sajnálom, hiszen pont olyan lett volna mint a nővéreié.

SOHA TÖBBÉ NEM KÉREK SIMA POSTÁT!

Amúgy szerintem ez a magyar posta szégyene. Hiszen nem úgy reklámozza a sima küldeményt, hogy fizessen, nem biztos hogy odaér!

Mi az, hogy egyáltalán nem vállal garanciát a fizetős szolgáltatás elvégzésére!

2011. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam max. 1500 Ft a határ, addig vállalom be a sima postát, fölötte inkább ajánlva kérem.

Eddig még nem tűnt el semmi, kopp-kopp-kopp...

2011. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, én eladok, és sajnos velem történt olyan, pont karácsony előtt, hogy simán kértek tőlem küldeményt. Feladtam simán, 1400,-Ft volt a vételár.

A csaj azt mondta nem kapta meg...pedig mindenki más megkapta, tehát feltételezem, hogy ő is, hiszen egy kis faluban lakott, tehát nem hiszem, hogy a postás lenyúlta volna, mindenki ismer ugye mindenkit. Megérzés egyébként, hogy megkapta, csak letagadta, ugyanis onnantól kezdve elkezdett gyakorlatilag fenyegetni levélben, hogy ÉN mit képzelek magamról, hogy nem adom fel neki a küldeményt, elmondott naponta 5 levélben mindenféle szemét k*nak, aki karácsony környékén így lop pénzt az emberektől, rohadt csalónak, szemétládának, szidta az anyámat, és még a kisfiamat is, aki akkor volt 4 hónapos!! és a többi jelzőt nem írom inkább le!

Ezek után gondolhatod, hogy hogy telt a karácsonyom, és mindezt 1400,-Ft-ért!

Visszautaltam neki a pénzt és ezek után békénhagyott végre, de nagyon kiakadtam már, majdnem féltem kinyitni a levelezőmet.

Úgyhogy én soha többet semmit nem vagyok hajlandó simán postázni, mert még egyszer én ezt nem csinálnám már végig. De erre nyomatékosan felhívom mindig a vásárlók figyelmét 85 felkiáltójellel :-)

2011. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!