Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamaruha turkáló Budapesten?

Kismamaruha turkáló Budapesten?

Figyelt kérdés
Ha érdekel valakit, én rábukkantam egy nagyon jó kismamaruha és babaruha turkálóra. XVIII. ker. Üllői út 751. Béke térnél. Rongyos Rozi turkálója. Rengeteg jobbnál jobb kismamaruha van, jó áron. Ja, és a babának is találsz nagyon szuper dolgokat. Érdemes megnézni. Keddtől péntekig van nyitva. Hétfőn zárva.
2009. aug. 28. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Húúú köszi! Én kerületi vagyok!!! Igaz, a Béke tér messze van tőlünk gyalog, a villamosra meg nem lehet felszállni a babatankkal. De megoldom! XD
2009. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Köszi!!!
2009. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! Aranyos vagy, hogy szóltál! Azt nem tudod véletlenül, hogy hánytól hányig van nyitva?
2009. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megírnád a nyitvatartási időt? Szombaton nincs? :(

Extra nagy méretű kismamák is esélyesek?

2009. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez szuper, csak pár villamosra van. Egyébként nem okoskodni akarok de az októberi babaruhabörzén is szokott lenni a BNV-n.
2009. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Keddtől péntekig 10-18-ig van nyitva. Hát, nem tudom, én csak kisebb méreteket néztem magamra, de ugy láttam hogy van sok nagyobb méretű is, sőt extra nagyok is voltak. Több zsákkal van nadrág például, és az eladó is nagyon készséges, öröm ott vásárolni. Ja, a babaruhák meg egyszerűen zabálnivalóak.....nem lehet neki ellenállni.
2009. szept. 2. 16:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Írnál árakat is, hogy kb. milyen?
2009. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Újszülött babára is lehet kapni ruhákat ebben a boltban?
2009. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Igen, ujszülöttre való ruhákat is lehet kapni, én még csak 14 hetes vagyok, de már vettem néhányat.... nem birtam otthagyni....

Az árakról.... hát én vettem két db nyári kismamanadrágot, kb. 1000-2000 között volt darabja...

mindegyik kb. igy 1000-3000-ig van, attól függ milyen állapotban van....

2009. szept. 5. 09:31
 10/13 anonim válasza:
Sziasztok. A barátnőmmel a múlt héten kőbányán fedeztünk fel egy kismamaruha turit a Kőrösi Csoma sétány 14.ben. Sok címkés vagy majdnem új ruhát láttunk, szakadt/koszos nem volt köztük (az olyat ki nem állhatom, amikor szutykos, rongyokat akarnak rásózni az emberre horror áron). A barátnőm 8e forintért vásárolt néhány nadrágot, tunikát, blúzokat, én a gyerkőcnek találtam két márkás sportcipőt, majdnem újak voltak, a kettő nem volt 3e sem. Nem pont ide készültünk ezért nem volt nálunk elég kp, de szerencsére bankkártyával tudtunk fizetni (ez is ritka). Az eladó nagyon segítőkész volt. A nyitva tartást nem tudom pontosan, de ha jól emlékszem csak vasárnap vannak zárva. Rozinál vásároltam már, nekem zuglóból egy kicsit messze van a Béke tér. :(
2011. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!