Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol van jó kismamaruha-bolt...

Hol van jó kismamaruha-bolt Budapesten?

Figyelt kérdés
Kenguru és Brendon az egyeduralkodók, iszonyat árakkal! Olyan kellene, ami azért elfogadhatóbb, és nem 12 ezernél kezdődik egy nadrág pl. Meg hát az is jó lenne, ha nem kint a fenében lenne az üzlet.
2009. szept. 18. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam vele, végül a Váci u-i C&A-ban találtam kismamafarmert akciósan 3700 ft-ért és egy kismama fekete nadrágot kb 2000ft-ért. Leárazások voltak, nézz el oda, hátha van még valami jó. Ez a múlt héten volt! Amúgy a Babyoutletben is néztem a Soroksári úton, ott kb 7000-8000 ft-ért voltak, csak nem az én méretemben. Meg kell nézni!
2009. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Széna térnél a két Mammut között van egy 2in1 nevű üzlet (igazából 2 egymás mellett, a sima és az outlet).Én ott vettem akciósan nadrágot 4000 Ft-ért, abban jártam dolgozni a végéig, jó minőségű volt.

Farmert meg a Corában, mert ott is épp akció volt, 3000 Ft volt.

2009. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!