Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hol veszitek a húst?...

Anyukák! Hol veszitek a húst? Elsősorban azok érdekelnének, ahol 3 év alatti gyerek van.

Figyelt kérdés
Van még valaki rajtam kívül, aki a Tescoba vesz húst? Annyian írják, hogy ott nem szabad venni. Én még nem vettem ott romlottat.
2013. jan. 14. 09:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Tenyésztőtől. Évente kétszer jól bevásárolok és a fagyóban mindig van. Volt, hogy én is vettem a tescoból, kicsattogott tőle a gyerekem, kiderült szójaallergiája lett, és a hús is teli volt szójával, valószínű azzal hízlalták a jószágot.Azóta nem veszek, csak megbízható telepről. Így vagyok a csirkével is.
2013. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hentesnél veszem a húst.Lehet hogy drága de legalább jó minőségű.A Tescoban inkább ne vedd mert kiszámíthatatlan. 1x vettem és újra volt cimkézve a lejárati dátuma.Rossz is volt.Viszont a Tescos virsli finom és a fagyasztóban sokáig eláll.
2013. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
54%

a tescoban semmit nem veszek ,húst pláne.

Csakis interspar.

2013. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok.

Van itt szemben egy hentes, nagyon ritkán itt is szoktam venni

2013. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Lidl,Auchan,Tesco
2013. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, mentek a zöld kezek!


Kedves 5-ös!

De jó, van más is, aki Tescoba veszi és nincs rossz tapasztalata!

2013. jan. 14. 09:59
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Tesco, Auchan, Interspar, Spar, Lidl vagy Penny. Semmi baja nem lett a gyerekeimnek a hústól, egyik üzletben vásároltól sem. Főleg Auchanban veszem, de szoktam húsoskocsiról is, ha épp kifogom, mert a nyugdíjas nénik korán reggel elvisznek mindent.

Intersparban is vettem már egyébként rossz minőségű húst, pl. pulyka medaliont. Pultba szépen nézett ki, mikor fel alartam használni, ragadt össze-vissza, tuti, hogy átmosták, hogy szépen nézzen ki az üvegfalon keresztül.

2013. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Spár, interspár sehol máshol nagy boltba nem vennék illetve húsboltba vezsek

tescoba nem vennék nincs az az isten

2013. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédban a hentes.

De Sparban vagy Lidl-ben néha csomagoltat, ha nagyon akciós.

2013. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

gyerekem még nincs,pocakban van. de nekem még sosem volt rossz tapasztalatom a tescos hússal. tálcásat sosem veszek,az igaz,csak húspultbúl. abban biztos vagyok,hogy ugyan olyan higiéniai szabályok vonatkoznak rájuk is,mint bármelyik másik hentesre,az meg h betartják e rendesen,az nem attól függ,hogy tesco felirat van e az áruház elején,hanem attól,hogy milyen lelkiismeretes a hentes maga. vettem már maszek hentesnél olyan kolbászt,ami másnapra megbüdösödött. mire levágják az állatot a vágóhídon és a mi hűtőnkbe kerül,kb 10-15 ember biztos megfogdossa. valamelyik előtte az orrát túrta vagy épp nem mosott kezet pisilés után, talán leejtette a padlóra azt a darab húst... nem tudhatjuk,kiszámíthatatlan. sztem ez nem áruháztól függ. ha biztosra akarunk menni,akkor nekünk kell kihúzni az ólból a cucut!

egy másik példa: szomszéd fiúcska pék. ez előtt egy maszek helyi vállalkozásnál dolgozott. videót mutatott,ahol egy vajling tésztát húzott szó szerint magára (fején át belebújt) brahiból. aztán persze azt a tésztát megsütötte kenyérnek. azóta a tescoban dolgozik,de állítása szerint annyi ellenőrzést kapnak,hogy egy langy poént sem mer elereszteni,sosem tudni ki az ellenőr és mikor toppan be.

szóval biztos sok rosszal találkozhatunk egy tescoban,de az a véleményem,hogy ez azért ilyen szembetűnő és azért kel ilyen hamar szárnyra,nmert tesco kismillió van,sokkal több az áru és sokkal nagyobb a hibalehetőség. de délhús pl. országszerte csak néhány üzlettel üzemel, és csak heti 250 kg hússal kell törődniük. remélem értitek. nem a tescot akarom isteníteni,csak érthető h miért ez a sok rossz sajtó róla.

2013. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!