Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menjünk? Maradjunk? Együtt...

Menjünk? Maradjunk? Együtt vagy külön menjünk?

Figyelt kérdés
Igyekszem röviden vázolni mi van! Apósommal laktunk megtudtuk jön a baba úgy döntötttünk itt a legjobb idő költözni kell! kaptunk is egy nagyon jó ajánlatot a hátrány az hogy párom húgáékkal egy udvarban van(eddig zökkenömentes volt a kapcsolat) minta itt lakunk viszont mindenbe bele szólnak főleg a baba körül! plusz a tulaj kicsit hülyén oldotta meg mert nem jelentette vissza a gázt így majd jövő hónapban kell egyben kifizetni az elszámolást(3hónap kb 100000ft) erre jött egy váratlan kiadás amire kértünk részlet fizetést meg is kaptunk de amit félre tudtunk volna rakni a gázra havonta arra ment el! a szüleim felajánlották költözzünk oda így nem kell hitelt felvenni se semmit ki tudnánk fizetni mindent nem adósodnánk el és ha össze szednénk magunkat(5-6hónap) újra elköltöznénk tiszta lappal félre tett pénzzel! párom nem akár menni én meg nem látok kiutat! sajnos nem tudnánk mindent kifizetni úgy hogy a babának is mindene meglegyen(bár már megvettünk mindent) pl ha beteg lesz vagy váratlanul venni kell neki valamit! párom jó viszonyban van a szüleimmel és már az is megfordult a fejemben hogy én a szüleimhez ő az apjahoz(kicsi a szoba a ház babával nem tudnék menni én is) költözik ha nem akár jönni! lassan jön a szülés és nagyon kellene dönteni! kicsit felelőtlen mert halogat és nem akar tudomást venni róla! ti mit tennétek? hogyan tovább?
2013. jan. 15. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
En koltoznek mindenkeppen nem csak az anyagi okok miatt hanem hogy a parod hugaval is gondok vannak hogy beleszolnak mindenbe.Miert nem akar koltozni a parod???Egy babanak nyudodt korulmenyre van szuksege es ez most a legfontosabb sztem.
2013. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értem hogy így kilátástalannak látod a helyzetet,de az fura számomra hogy felmerül benned az ,hogy külön költözzetek?
2013. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy városban laktok a szülőkkel? Ha igen, akkor a párod talán még sincs olyan jóban a szüleiddel, mint gondolod :) Vagy az apósoddal együttélés hagyott benne nyomokat. Meg az sem mindegy, hogy a szüleidnél milyenek lennének a körülményeitek. Vagy nem tudom. 5-6 hónapot azért ki lehet bírni.
2013. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És mit mond a férjed, miért nem akar menni? A szüleidnél milyenek lennének a körülmények?


Azt írod, a húga mindenbe beleszól, és fizetni is nehezen tudjátok... Szerintem akkor maradni nem sok értelme van.

2013. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Idő közben felhívott és megbeszéltük hogy költözünk! Azért válaszolok! Nem egy város eljöttünk apóstól egy másik városba aztán most egy harmadikba megyünk mindössze 10km és a munkába járással sincs hál istennek gond onnan is van céges járat! Ő attól tartott tényleg jó a viszony anyummal is és apummal is hogy megint valakivel együtt! De belátta hogy inkább rendezzük a sorainkat és fél év múlva tiszta lappal kezdjünk új életet minthogy adósságba verjük magunkat ha már van ilyen lehetőség! Köszönöm a válaszokat:-)
2013. jan. 15. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!