Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maradjunk otthon vagy menjünk...

Maradjunk otthon vagy menjünk 10 hetes babával? !

Figyelt kérdés

Babám 10 hetes. Este öttől hétig tart a sírása és rendszerint azokon a napokon a legerősebb mikor nem csak a ház körül sétáltunk, hanem mentünk valahova (nagyszülők, bevásárlás). Nem tudom eldönteni, hogy "csak" a hasfájós sírás v. tényleg ennyire megviseli az ha valahova megyünk és azért visít este??? Azt gondolnám túl sok inger nem éri, mert átalussza az utazásokat. Van hogy alszik mikor elindulunk és alszik mire megérkezünk, pl. egy vásárlásból.

Amúgy is szokott sírni este 5 és 7 között, de ha voltunk aznap valahol erősebb.


Kérdés: mit tegyek?! ne menjünk sehova, h ne sírjon estére annyira?! Vagy hagyjam így, hogy van napi 1-1 program néha (főleg hétvége), hogy szokja?!


Férjem le akar mondani most több baráti meghívást is, h ne menjünk sehova, mert a baba estére megsínyli... Szerintetek mi a jobb a gyereknek? Menni vagy maradni?


2009. máj. 9. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt én is tapasztaltam. Sok nekik, mig ilyen kicsik az idegen környezet, a bevásárlás alatt nincs olyan csend, mint a kiságyban aludni, idegenek felveszik, kézről-kézre adják (itt nagymamit,papit is értem), stb... Szóval, mig ilyen pici volt, én nem cibáltam sehova. A férjem szivesen bevásárolt, ennivalót hozatott, csak a picivel törődtem. Aztán ez szépen alakul ám, mikor már több hós! Egyre jobban élvezik a vásárlást, haverok átjönnek gügyögni, nagyi szétdögönyöz.... De majd ha kicsit nagyobb lesz. Kell nekik az elején a biztonságot adó csend és nyugalom.
2009. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt hittem 2.5 hósan már nagylány egy-egy kimozduláshoz... *pirulós szmájli*
2009. máj. 9. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan három, főleg négyhósan ugy kinyilik a kis értelmük, elkezdi egyre több minden érdekelni, akkor lehet jobban vinni őket szép fokozatosan. De még ekkor is nehezen viselik, ha máshol altatod, int a megszokott helyén, még egy délutáni maminál alvás is bolygathatja a kis drágát. Szóval türelem, minél nagyobb, annál zökkenőmentesebb a kimozdulás:)
2009. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányom 9 hetes, és ah elmegyünk vhova (vásárlás, autóban) rendszerint alszik, de az 5-7-ig tartó időszak nálunk is kritikus. van, hogy végigüvölti a 2 etetés közti idő, a fürdést.
2009. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az én kislányomat 3 hetes kora óta visszük mindenfele, általába végig alussza az egészet, semmi baja.
2009. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi a fene lehet ez a menetrendszerinti 5-7 közötti visítás?!?! ezek szerint nem csak nálunk van ilyen.
2009. máj. 10. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!