Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Debreceniek Fényesudvart,...

Debreceniek Fényesudvart, Dobozit ajánlanátok gyerekkel? Nem veszélyes környék?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Abszolut nem veszélyes környék!

Mi is itt lakunk,én személy szerint szeretek itt élni!

Nagyon sok fiatal,gyerekes szülő van,hisz csendes,tiszta és egy nagy játszótér is lehetőséget ad a gyerekek számára!

2013. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Debrecen egyik legrosszabb környéke. Albérletbe mennétek vagy ott szeretnétek lakást venni? Ha nincs sok pénzetek én inkább a Tócit vagy az Úkert-Vénkert környékét ajánlanám. Az Újkerthez közel van a Nagyerdő, én már megbántam, hogy nem ott vettünk lakást, a Nagyerdő környékén. A Tóciban is minden van. Posta, bolt, orvos, gyógyszertár, iskola, óvoda, uszoda, bölcsi.
2013. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vásárolnánk.Én is a Tócit szeretném de nagyon drága
2013. jan. 16. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akkor inkább a Dobozit ajánlanám. A Víztorony u. és Rakovszky között. Én nem ott lakom, de ott dolgoztam. Szerintem az jobb, mint a Fényesudvari betonházak és ott is van bölcsi, ovi. Ha felültök a trolira hamar kint vagytok a Nagyerdőn, ott a Jubileumi játszótér nem messze és babakocsit tologatni is kellemesebb. ne keseredj el, ha annyi pénzetek van vegyetek ott, később legfeljebb elköltöztök, ha lesz rá lehetőségetek. A saját 1000-szer jobb, mint az albérlet.
2013. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Fényesudvar a 80-as években volt rossz környék, ma már Debrecen egyik legjobb része. Csendes, családias. De nem csak a Fényesudvar, hanem az egész Dobozi lakótelep az egyik legjobb környék a városban.
2013. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fingkirály ***** válasza:
Ó, a fényi teljesen jó, nincs ott semmi veszélyes, max csúnyán néznek ki kívülről a panelházikók, de ha felújítod, belül lehet még az pöpec :)
2015. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!