Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lift nélküli társasházban...

Lift nélküli társasházban lakók, egyedül hogyan oldjátok meg a sétát a babával?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogy úgy csinálnám majd,hogy míg a baba a kiságyban,addig leszaladnék a babakocsi vázzal a földszintre,majd a babát bele a mózesbe és úgy le. Hazafelé meg fel a babával,őt szintén be a kiságyba,majd le a vázért. A harmadikon lakunk.

Szerintetek?


2013. jan. 16. 21:05
 1/9 gabszem ***** válasza:
100%
mi 4.-en lakunk, 13 kg a kislányom , 2 hét múlva lesz 1 éves, hát nem egyszerű. Nekünk van lent tároló, de akkor is iszonyat macera a sétálásra készülés és a gyerek cipelése, de hát ez van...
2013. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabszem ***** válasza:
100%
amig nagyon pici volt akkor a mózessel együtt cipeltem fel-le... de iszonyat nehéz volt.
2013. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
1éves a fiam nem könnyű. Szerencsére már nem anyumnál lakunk de sokszor megyünk hozzá. Most már sokszor fel ráncigálom a babakocsit. Próbálom minél finomabban. Nagyon nehéz a fiam. Utoljára tegnap úgy jöttem haza hogy fájt nagyon durván a mellkasom. Rengetegszer emeltem az nap a babakocsit.
2013. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én babakocsistól cipelem fel-le, nincs babakocsi tároló, a harmadikon lakunk. A gyerek 8 hónapos, 10 kiló, a kocsi 9,5, a ruha a babán 2, de az érzés, amikor felérek, és hiszem, hogy hős vagyok, megfizethetetlen.

Én soha nem mertem kicsiként egyedül fent hagyni egy mp-re sem, sokat bukott, és voltak necces helyzetek. Most 8 hónapos, a járókában éppen ellenne addig, de továbbra is félős vagyok. :D

2013. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs lent valami tároló ahova betehetnéd a kocsit? Én nem hagynám egyedül a babát.
2013. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szintenként szaladgáltam. Mózesbe bekötöttem, a lépcső tetején hagytam, a babakocsit levittem és visszamentem a mózesért. Visszafelé felvittem egy emeletet a mózest, aztán akocsit, aztán megint mózes, megint kocsi. :)

Később az egyik kezemben a váz összecsukva, a másikba a bébihordozó és együtt tudtam vinni. Mikor már sport rész kellett, akkor meg vázat összecsukva levittem, másik kezemben a gyerek, aztán sportrészért vissza. 13 hónapos volt, mikor vettünk egy esernyő kocsit, 6 kiló, na az maga a megváltás. :)

A kiságyba ne hagyd, mindig vidd magaddal, még ha csak a lépcsőházig is, és utána szaladgálsz, mint én.

2013. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kenguruval.

Nagyon egyszerű, még a lakásban beleteszem a babát, aztán lebattyogunk és sétálunk :)

2013. jan. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lent hagyom a lépcsőfordulóban a babakocsi vázát, a korláthoz láncolva. A mózesben cipelem les-fel.
2013. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne hagyd egyedül a kicsit:)!

Tedd bele egy karikás kendőbe és vidd le a kocsiig, máskor, később is jól fog még jönni:). Nem drága, egyszerű használni, kis helyen elfér:).

2013. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!