Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Vigantolt már tényleg meg...

A Vigantolt már tényleg meg lehet venni recept nélkül is? Meddig kell a D-vitamin a gyereknek?

Figyelt kérdés
A lányom 1,5hónap múlva lesz 3éves. Már több mint 2hete elfogyott a Vigantol,de eddig nem tudtam elmenni receptért!:( Azt halottam hogy,lehet már anélkül is venni!

2013. jan. 18. 20:39
1 2
 1/16 nittababy ***** válasza:
Szia tényleg nem lehet venni csak receptre.És 3 éves koráig kell!!
2013. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ma vettem, kellett a recept.
2013. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is kell recept hozzá.
2013. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Még a 7 évesemnek is adom télen! Nagyon-nagyon hasznos vitamin és immunerősítő egyben.
2013. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Receptköteles és egész életében kell szedni, ahoyg a felnőtteknek is kéne. A magyar népesség 75% d vitamin hiányos, ami rengeteg betegség kozója lehet, pl cukorbetegség meddőség, stb.
2013. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vigantol receptköteles,viszont van a Vita D baby ami ugyan az csak drágább az recept nélküli.
2013. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyerekorvos,hogy nincs is D vitamin országszerte és valami tablettás receptet adott.. Na szép,ezek szerint mégis akad.
2013. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hú én meg éppen az ellenkezöjét fogom mondani, habár én nem olvastam utánna de a sógorom gyerekorvos.

Ö azt mondja hogy 1 éves korig kell a gyereknek D-vitamin, majd télen föleg ha kevés a nap 2 éves korig. Ö azt mondja, hogy ha egy gyermek eleget van szabad levegön akkor még télen is simán össze szedi a megfelelö adag d-vitamint és egyáltalán nincs szükség mesterséges vitaminra.

2013. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én recept nélkül vettem. :-) 600 ft volt. :-)
2013. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én is a héten akartam kiváltani(debrecen),de itt sehol nem lehet kapni.azt mondták valami gyártási hiba,és majd csak februárban lesz

a fiam 3,5 éves,de a dokinő ajánlotta,hogy adjam neki,sőt azt mondta,hogy a felnőtteknek is kéne szedni,mert a magyar klíma megkívánná

2013. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!