Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Arról hallott már valaki,...

Arról hallott már valaki, hogy talán 2016-tól az EU-ban csak receptre lehet majd gyógyteákat, és vitaminokat venni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mondta ma futólag, de semmi konkrétumot nem találtam.


Állítólag mindent a gyógyszergyárakkal kell majd engedélyeztetni. Erre is rá akarják tenni a kezüket.

És még egy kamillateát sem vehetsz meg csak ha felírják.

Ez kész vicc.



2012. máj. 11. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Valahogy ezt nem akarom elhinni.
2012. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én sem. Eddig nem találtam semmit sem róla.

Jövő héten majd megkérdezem tőle.

2012. máj. 11. 14:55
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezeket találtam hozzá:

[link]


[link]


[link]


Nem tudom lesz-e belőle valami. Bízom benne, hogy érvénytelen lesz.

2012. máj. 11. 20:52
 4/7 A kérdező kommentje:

Közben még olvasgattam. És úgy néz ki, hogy tavaly áprilisban életbe kellett, hogy lépjen.

Ezek szerint vagy eltúlozták a dolgot az emberek, ahogy ez általában lenni szokott vagy életbe sem lépett az egész.

2012. máj. 11. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, valóban ez is tervbe van véve. Sőt. Már most sem írhatják rá a gyógynövényekre, hogy mire használnak, max étrend kiegészítőként "titulálhatják".

Én sokféle gyógynövényt termesztek. Lehet, hogy majd ezt is szabályozni fogják?:D :/

Esetleg ki lehet őket majd játszani. Nagyon sok gyógynövény fűszernövény is egyben.

2012. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fuuj, mekkora szemétség!

Engem az vígasztal, hogy lehet, hogy az idei 'világvége' nem fogja indokolttá tenni a 2016-ra való tervezgetést.

2012. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hmm.. és az összes csipkebogyóbokrot ki fogják vágni az erdőben? vagy az összes kamillabokrot? esetleg a pitypangokat is kiirtják..? vagy kiraknak egy táblát mindenhová és odaállítanak mellé egy bácsit, hogy őrizze..? haggyuk már ezt a hülyeséget az eu-nak nincs jobb dolga, komolyan???
2012. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!