Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokan szültek január 19-én?

Sokan szültek január 19-én?

Figyelt kérdés
A fiamnak ma van az első szülinapja! Kíváncsi vagyok, mennyien ünnepelnek ma. :)
2013. jan. 19. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ma ünneplek, csak nekem ez már a sokadik! :)
2013. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan furcsa ez a kérdés, nem bántani akarlak, de Magyarország népességéből, kb. 27 300 ember születhetett aznap, ha arányosan elosztjuk a népességet az év minden napjára, és megadjuk az esélyt, hogy mindenki bármelyik napon megszülethet és kb. egyenlően oszlik szét az évben.

olyan érdekes, nekem nincs gyerekem, így kívülállóként furcsa, hogy egy ösztönösen testben-lélekben anyuka, milyen apróságnak tűnő dolgokkal foglalkozik, amik őt boldoggá teszik.

Boldog születésnapot természetesen!

2013. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!