Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az igénylést követően hány...

19890908 kérdése:

Az igénylést követően hány napon belül kapom meg a GYES-t illetve családi pótlékot és az egyszeri anyasági támogatást?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok és első babámat várom. Az érdekelne , hogy miután megszületik a kislányom és beadom az igénylést a fent írt támogatásokra kb. mennyi idő múlva kapom azokat kézhez ?
2013. jan. 21. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az 1x-i anyaságit 2 hét múlva kaptam meg, a családit és a gyest egyszerre, egy hónap múlva, a következő hónap elején kaptam, számlára. Ha postán kéred, akkor azt kb 10.-e körül viszik szét.
2013. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2013. jan. 21. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyszeri anyaságit pont ma kaptam meg. Múlthéten hétfőn adtam fel a papírokat. A gyest családit még nem kaptammeg.
2013. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!