Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 14 hónapos anyatejes kisfiamma...

14 hónapos anyatejes kisfiammal hogyan tudnám megszerettetni a tejitalokat (babatej, kakaó, híg tejpép)?

Figyelt kérdés

Még 3 x minimum szopizik, aminek igazából örülök, de reggel 6-9-ig (6 körül ébred, ekkor átviszem magunkhoz és 9-ig lusti van), állandóan a mellemen lóg, ami már kellemetlen, fáj. Lehet addigra ki is szívja, de ha fordul állandóan követeli. Próbáltam már a babáknak adható Bio babatejet, a sima tejet, kis kakaóval, vagy híg tejpépet, de nem issza. A cumis üveget nem hajlandó bekapni, marad a csőrös pohár, de ebből sem iszik. Igazából vizet iszik csak napközben, teát is csak ímmel-ámmal. Az ízes dolgokat nem fogadja el. Hogyan tudnám rávenni, hogy a reggeli nassolós cicizést hagyja el?

Köszönöm a tippeket, a rosszindulatú emberek véleménye nem érdekel!


2013. jan. 21. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak rajtad múlik,ha már látod hogy nem szopik,csak nassol,elveszed tőle.Én legalábbis ezt tenném,és kikelnék az ágyból,kezdődhet a nap,alakítanék ezen a napirendi ponton.6-kor kel,cicizik,és mondjuk fél 7-kor felöltöztetném,és kitalálnék valami elterelőt.Utána reggeli,stb,stb.Ha tejet szeretnél,kakaót,próbáld szívószállal.Én is szoptattam 15 hónapig,akkor úgy döntött nem kell neki,én meg örültem mert már nekem is teher volt.
2013. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!