Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éven túli még szopizó babák...

1 éven túli még szopizó babák anyukái? Adtok valamit az anyatej mellé (tejpép, tápszer, babatej, tehéntej) vagy "csak" szopik a babátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam a babatejet, de nem itta meg. A tehéntejjel ugyanez volt a helyzet, most már lassan 2 éves és most tartunk ott hogy pár korty tejet elfogad, egyébként jó evő nem válogat. A túrót, tejfölt, sajtot nagyon szereti. Reggelire szokott müzlit/gabonapelyhet enni, tejjel szoktam neki adni, de a tejből nem sok fogy.
2010. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másfél éves a lányom, minden nap kap tejpépet reggelire, este szokott már csak szopizni, valamint joghurtot, sajtot, vagy túrót valamilyen formában, azt mondta a védődő, így nem kell tehéntejet, sem pedig drága babatejet adni neki.
2010. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem adok semmi ilyesmit. Nekem 18 hós és reggel és este szopizik meg van hogy napközben is egyszer. Különösebben nem adok tejes dolgokat konkrétan azért hogy meglegyen a napi nem tudom hány deci, persze mindenből eszik és ehet ami tejes. Hát nem tudom. Most elbizonytalanodtam. Kéne neki konkrétan kiszámolt mennyiséget adni?
2010. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyom köszönöm! Én sem adok, vacsorára mindössze fél adag tejpépet eszik meg egy csomó gyümölccsel, de se tej, sem babatej sem tápszer, csak sajt, túró, joghurt... megnyugodtam, köszönöm!
2010. ápr. 23. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
14 hós a fiam. Regelihez, vagy vacsihoz néha kap tejet, szereti i.
2010. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam amig szopizott(20 hós koráig)nem fogadott el semmiféle tejet,vagy babatejet.egydül a natur joghurtot imádta,amit néha összekevertem neki gyümölccsel vagy keksszel!amióta nem szopizik azóta issza a sima tejet is!
2010. ápr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. ápr. 24. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!