Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik ritka nevet válasszuk?

Melyik ritka nevet válasszuk?

Figyelt kérdés
Szeretnék a Júliusban megszülető babánknak különleges, szokatlan de mégis szép nevet adni. Eddig Az Imola, Amina, Leila, Zoé neveket vetettük fel. Kinek melyik tetszik? De várjuk az új ötleteket is! :)
2013. jan. 22. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Cserne, Édua, Zselyke, Villő, Iringó.
2013. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Imola, Amina, Leila :D De csak mert nekünk Zoénk lesz, és legyen minél kevesebb belőle :D :D :D :D Amúgy is leszólta minden ismerősünk szinte ... :)

Sok boldogságot a Picurhoz , akárhogy is döntsetek.

(ja, és ne hallgassatok más véleményére )

40+2 h km

2013. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nagyon szép nevek. :) Mondjuk a Zoé manapság közel sem tartozik a ritka nevek kategóriájába.

Az Amina különösen gyönyörű, de a Leila is tetszik.

Esetleg még különleges lehet a Jelina, Hermina, Rella.

2013. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Zoé tetszik, a többi szerintem nem igazán szép.
2013. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Jarmila, Jadviga, Écska.
2013. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Amiket felsoroltál, egyáltalán nem ritkák, minddből van az Oviban 2-3 60 gyerekből!

Ami manapság ritka, Mária, Gizella, Terézia, Erzsébet, Katalin, Lujza, Sarolta, Margit...

2013. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom Imola, 4 éves mikor ő született még senkit se hívtak így most ismerek vagy 3-at rajta kívül...úgyhogy a rikta névről csak ennyit, hogy bármikor felkapott lehet.

Zoé sem annyira ritka abból is ismerek párat, Leila úgyszintén felkapott lett egy időben.

Az Amina nekem is tetszik:)Olyat nem ismerek:)

2013. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
7 es vagyok a Villő nekem is nagyon tetszik:) (amit előttem írt vki) mondjuk nálunk szempont volt hogy magyar név legyen, az Imola is az.
2013. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom a kérdező a ritkaságnál,különlegességnél arra gondolt, hogy nem szeretne egy 20.-ik Veronikát, Esztert, Annát, Hannát,Csengét,Nórát, Lucát,Lilit,vagy hasonló neveket, amik amúgy szépek, de biztosra mentek a szülők a választással és nem csillan fel egy szem sem bemutatkozáskor :) Szóval kár sarkítani ...szerintem
2013. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
Száva, Bereniké.
2013. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!