Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnak belgyogyászaton?...

Mit csinálnak belgyogyászaton? A védőnőm mondta h kérjék időpontot . Jövőheten megyek.

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhes vagy? Nekem nem kellett menni, mert a háziorvosunk belgyógyász, így csak megvizsgált, vérnyomást mért, kikérdezett.
2013. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én múlthéten voltam. Nekem már előtte héten a háziorvos levette a vért, és ennek az eredményét másnak megkaptam, nekem ezt is vinnem kellett a belgyógyászatra, szintén időpot kérés alapján. Mikor bementem először vérnyomást mértek, átfutotta a szemével a vérvétel eredményemet, mondta hogy oké. Ja, elkérdezte a szokásos dolgokat, szedek-e gyógyszert, van-e allergiám. Aztán csináltak még egy Ekg-t, és ennyi volt. Kb 5-10perc.
2013. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvosom belgyógyász, ő csinálta. EKG, az nagyon rossz volt, sürögtek körülöttem egy csomóan mert tanítgattak rajtam vkit, hát nem volt valami jó érzés. Kicsit szégyenlősebb vagyok, így nem örültem ennek a sok embernek ott félmeztelenül, így kicsit magasabb is lett, mondták hogy izgultam. Kicsit egyébként bunkó az orvosom, flegmán beszél mindenkivel. Gondoltam magamban, hogy te mutogatnád magad, te is izgulnál. Utána pár perc múlva megmérték a vérnyomásom, már csak az asszisztens volt ott, teljesen normális lett.
2013. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!