Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valaki olyan helyzetb...

Volt már valaki olyan helyzetben hogy babát szeretett volna a párja is de a másik fél nem tesz érte semmit?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt saját lakásomban élünk anyagi helyzetünkkel nincs semmi baj sőt....

Felvetettem a páromnak hogy ideje lenne ha babát vállalnánk .. erre már nem mondott nemet!Közben elvesztettem az állásomat de anyagilag kiderült ez sem akadály :) Mindent átbeszéltem vele közös döntés volt de, hiába mondogatja hogy ő szeretne nem tesz érte semmit :( Mondtam neki szépen csúnyán a válasz az ő részéről férfi létére mindig sírás volt és hogy mennyire szeret de konkrétan nem tudja megmondani hogy ha akar akkor miért nem tesz érte ,de már arról beszél nekem hogy milyen jó lesz majd ha meglesz a gyerek ideviszi ,odaviszi (Minden barátnőm irigykedik hogy ilyen pasim van és mindenki azt mondja hogy jó apa lesz)de a 4 fal között ha szólok neki hogy idő lenne füle botját sem mozdítja, ha néha még is akkor pont nincs itt ideje és már 4-5nap múlva teszttel nyaggat pedig tudom hogy esély sincs rá....Egyre elkeseredettebb vagyok ráadásul amúgy is nehéz teherbe esnem mert nem idehaza dolgozik bár minden héten hazajár de nem mindig "jókor"!!Most azon gondolkodom elhagyom nem bírom ezt már sokáig!!!:( :( :(



2013. jan. 23. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha így viselkedik akkor hiába mondja hogy ő is akar babát, valójában szerintem nem akar. Fél tőle, vagy korainak tartja, vagy bármilyen okból, de nem akar. Ezt vagy elfogadod és vársz még, vagy ha nem tudod elfogadni, esetleg már annyira megmérgezte a kapcsolatotokat a hozzáállása hogy nem is akarod elfogadni, akkor szakíts.
2013. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos én is úgy látom érzem hogy nem akar csak nem értem mért játszik velem hónapokon keresztül ,lelkileg érzelmileg ki vagyok úgy érzem 6 év után nem eszt érdemelném!!!Mindig is mondtam neki bármi van velem megbeszélheti de mindig azt mondja hogy nincs semmi baj ő szeret imád sokadik esélyért könyörög, sír..stb Nem értem komolyan a legutóbbi beszélgetésünknél csak annyit kérdezte hol tudja megvizsgálgatni magát mondtam neki nem az a baj hanem az hogy nem túl aktív... Komolyan egyre jobban azt érzem nem illünk össze!!!6 Év alatt szex is csak a akkor volt amikor én rámásztam vagy hónapokat vára rá szóvá tettem hogy jé eltelt már ennyi meg annyi hónap és nem volt köztünk semmi!!!Elköltözni meg nem akar pedig semmilyen anyagi oka nincs rá hogy velem maradjon!!!!Nem értem komolyan nem!!!
2013. jan. 23. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!