Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz egy westi kutyám és nem...

Lesz egy westi kutyám és nem tudom eldönteni milyen nevet adjak neki. Szuka név közül nektek melyik tetszik: Akela, Málna, Shiva, Brittany, Bella? Kan nevek közül melyik a legjobb Bolyhos, Bobi, Brutus, Zeusz, Monti, Árnyék, Totó, Lottó?

Figyelt kérdés
Westi kutya: kis termetű 23-30 cm magas. Szőrzete: rövid, puha aljszőrzet és hullámos fehér szőr.
2012. dec. 18. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát azok közül amiket felsoroltál: Bella, Bobi, Monti


Nem tudom hogy egy fehér kutyának hogy lehetne árnyék nevet adni :D szerintem a többi se westie-s név ha lehet ilyet mondani


ui: a Legjobban Monti tetszik :)

2012. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szuka nevek:Bella,Málna,

Kan nevek:Totó,Bolyhos,

2012. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Buksi
2012. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy westie nem puha ,kemény szálkás szőre van ,terrier
2012. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kókusz, Vanília :)
2012. dec. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ eddig a Bella és a Totó áll nyereményre (a családom is szavazott). Írjatok még nyugodtan,van még idő a kiskutyáig :D
2012. dec. 19. 07:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem Shiva, Zeusz
2012. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Málna és a Totó a legjobbak. Én is kutya-névadás előtt állok és azt tudom mondani, hogy jó, ha vannak ötleteid a nevekre, de véglegesen akkor dönts, ha nálad van már legalább néhány órácskát vagy egy napot, hogy kicsit megismerd és lásd, hogy szerinted mi illene rá. Én is eképpen fogok dönteni. :)
2012. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőmék találtak egy kiskutyát és befogadták. Nem tudtuk minek nevezzük. Egyszer elvittük sétálni amikor már megtanítottuk, hogy kell pórázon sétálni, és észre vettük hogy nagyon gonosz mert mindenkit elakar ejtetni :D Angolul a gonosz "evil" mi pedig Devilnek neveztük el a kutyát. :)
2012. dec. 19. 15:27
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) A barátnőim, illetve a barátaim, és a családtagok is szavaztak és a Monti-t választottuk :)
2013. febr. 5. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!