Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igényelt valaki mostanában GYest?

Igényelt valaki mostanában GYest?

Figyelt kérdés

Honnan töltött le papírt? Milyen volt? Tényleg kell hozzá házassági anyakönyvi kivonat? Vagy én rosszat töltöttem le?

Le kéne már adnom!


2009. szept. 1. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
3 hete igényeltük,az igénylőlapot személyesen kértünk a MÁK-ból!És nem kellett hozzá a házassági kivonat,viszont kellett a magánnyugdíj tagsági okiratának a másolata,az igénylő mindenféle iratának másolata,a gyerek szül.any.kivonatának a másolata,taj kártyájának a másolata.
2009. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja igényeltem, nem netről töltöttem le, hanem bementem a MÁK-hoz, elhoztam egy papírt, kitöltöttem, aztán postán feladtam. Nem kell hozzá házassági anyakönyvi kivonat, ez tuti, hiszen nekem nincs is férjem :) Mondjuk nekem amúgy se sok minden kellett, mert eddig GYED-en voltam.
2009. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. szept. 1. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!