Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki aránylag...

Van itt olyan, aki aránylag korán visszament dolgozni szülés után? Mik voltak a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos volt a babám amikor munkába álltam. Anyukám vigyáz rá. Nehéz volt, de már pár hónapos kora után tudtam hogy sajnos így lesz. Páran a mai napig úgy néznek mint a tyúk a tak...ra, mert nem értik hogy voltam erre képes.
2013. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a lányom, mikor vissza kellett mennem dolgozni. Ahol ô született, más törvények vannak. Egy oldalról nem volt rossz, mert esélyem sem volt arra, hogy az otthoni 4 fal miatt begyepesedjek, ugyanakkor sajnáltam is, mert volt pár olyan dolog, amit nem én láttam elôször: amikor megfordult, amikor felállt, stb. 1 éves volt, amikor hazatelepültünk és utána majd 1 évig itthon voltam vele, így volt némi kárpótlásom. Azért legközelebb jobban örülnék, ha itthon maradhatnék vele legalább 2 éves koráig. Mivel jelenleg itthon élünk, így az esélyem megvan rá.
2013. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még nem született meg a babám de 6 hét után visszamegyek kevesebb órában és napra.
2013. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16 hónapos volt amikor visszamentem dolgozni. Velem mindenki nagyon rendes volt, pedig tudták, hogy zűrös a magánéletem, (akkor lépett le a férjem 13 év házasság után), mégis ők biztattak, hogy menni fog, várnak, segítenek, stb.
2013. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy lányom, ő most 7 éves. Alig múlt el két éves mikor visszamentem dolgozni. Akkor még nem volt tapasztalatom és rettegtem, hogy egyáltalán visszavesznek recepciósnak. De szerencsém volt. Most a kisfiam alig múlt 4 hónapos. Szeptembertől visszamehetnék, mert van, aki elvállalná.

Sosem voltam egy itthonülő típus. Világ életemben pörögtem, jöttem-mentem és mivel ma már van tapasztalatom a szakmámban, visszemnnék és ezt mindenki tudja.

Eddig kerestem a megoldást, hogyan mehetnék vissza mielőbb, de most hogy megtaláltam - furcsa - de hezitálok Pedig a világ legjobb dadusa vigyázna rá.:D

Amúgy 1 éves kora után amúgy is visszamennék, mert visszavárnak.

2013. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!