Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dohányzik/ dohányzott valaki...

Dohányzik/ dohányzott valaki a terhessége alatt? Szülés után lett valami baja vagy betegsége a kisbabának? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes terhes voltam,mikor megtudtam,hogy babát várok.(Semmi jele nem volt,hogy várandós lennék)Szóval nem tudtam,így addig dohányoztam.Amint megtudtam letettem a cigit,most 4 éves a lányom,hál'isten teljesen egészséges.
2013. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Én végig dohányoztam mind a hárommal, igaz, nagyon keveset, és a vásárolható leggyengébbet, egyiknek sincs az égvilágon semmi baja, a legnagyobb már 8 éves. Mielőtt jönnek a nemdohányzók és a leszokósok, közlöm, nem, nem vagyok rá büszke, de ezt kérdezték, erre válaszoltam!
2013. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
NEM!! Soha nem bocsájtanám meg magamnak, ha vmi baja lenne a manómnak. Lehet hogy nem kiskorában jön ki vmi hanem majd 30 évesen. Az is lehet hogy tényleg semmi baja nem lesz egész életében, de aki ezt megkockáztatja és dohányzik az felelőtlen és nem való neki gyerek. Nem azért mondják hogy le kell tenni, mert sajnálják!!
2013. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy ismerősöm végig dohányozta a terhességét, és a kisfiúnak mindenféle légúti bajai lettek, krupp, meg nem tudom még mi, évekig gyógyszert kellett szednie rá. Most hét éves, és elég beteges még mindig, most is több hónapja betegállományban van vele, mert egy vírus a veséjére húzódott, és nem múlik neki, bár ennek már nem tudom, hogy mennyi köze lehet a dohányzáshoz, de gondolom az immunrendszerének nem nagyon tett jót.
2013. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukám végigdohányozta mindkét terhességét sajnos. Viszont szerencsére egyikünknek sincs baja, egészségesek vagyunk. De sajnos nem mindenki jár így.
2013. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

9 hetes terhes voltam, amikor történt egy tragikus haláleset a családban, közeli hozzátartozóval. Ekkor elvesztettem a fejem, és elszívtam néhány szál cigit, nem tudom pontosan mennyit. Nem vagyok büszke rá.

A babám kis súllyal (nem tudom, hogy emiatt-e) született, de teljesen egészségesen. Most 10 hónapos, behozta a lemaradást, és még soha nem volt beteg.

2013. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 4. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!