Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyes utáni munkába állásomat...

Gyes utáni munkába állásomat írásban kell közölnöm a munkahelyemen. Van-e formanyomtatvány vagy sablon róla?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs nyomtatvány, se sablon. Egy szimpla levél, tisztelt xy, alulírott z. tájékozatom, hogy k. nevű, ekkor és ekkor született gyermekem után igénybevett fizetés nélküli szabadság ekkor és ekkor lejár, erre való tekintettel ismét munkába kívánok állni. Kérem, hogy a szabadságiam mértékéről, és a munkábaállás tényleges időpontjáról tájékoztatni szíveskedjen.

Tisztelettel, aláírás dátum :D

2013. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első válasz tökéletes.
2013. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

É is tettem fel itt kérdést ezzel kapcsolatban, és jó, hogy felhívtam valakit a munkahelyem, hogy mi a szokás és nem küldtem el a levelet! Bementem személyesen, az a legtisztább. Hiába írták, hogy 2 hónappal előtte kell szólni, én kevesebb mint egy hónappal előtte mentem be, és nem volt gond!

Ha közelebbi a kapcsolat a munkáltatóddal, inkább keresd fel személyesen, mint,hogy levelezgess velük!

2013. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek!!!
2013. jan. 28. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!