Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet válasszunk az...

Milyen nevet válasszunk az Emma mellé?

Figyelt kérdés

A vezetéknevünk elég rövid, két szótag, i-i a két magánhangzó benne,mint a Pici szó,de mégsem :)

Mindenképpen szeretnénk második nevet a babánknak.

Tetszik a Léna (az Emma Léna nagyon szépen hangzik szerintem,de az jobban tetszik,mintogy második névnek adjuk,ha lesz mégegy kislányunk Ő Léna lesz).

Aztán tetszik még a páromnak a Hanna,nekem is,de kicsit elcsépelt lett már,a Lea,Kamilla,Szófia,Sára,Olívia

De valahogy nem találok tökéletes kombinációt. Esetleg más név?


2013. jan. 28. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Emma Vita. Ha megegy lanyom lesz, ez lesz a neve. Egyreszt mert nekem tetszik, masreszt mert a jelentese elet.
2013. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is második nevet akartam a babámnak, de aztán rájöttem, hogy ha még egy fiam lesz, akkor inkább neki adom majd azt a nevet. Nem találtam megfelelőt, ezért lemondtam a második névről. Ha te sem találsz megfelelőt, akkor ne erőltesd. Mindegy, hogy itt mit javasolnának, ha nem tetszik, úgysem adod majd neki. Szerintem az Emma így magában is szép.
2013. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 3 szótagú nevet választanék az Emma mellé. Szerintem úgy dallamos:


"Pici" Emma Borbála

"Pici" Emma Viola

"Pici" Emma Diána


valami ilyesmit.

2013. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szépen hangzik, ha a 2. névben van i betű.

Pici Emma Olívia

Pici Emma Viloa

2013. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Emma Léna picit olyan Em-maléna hangzású. Nagyon egybeolvad nekem. Inkább fordítva adnám.
2013. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem Ramóna Aliz a nevem nekem nagyon tetszik a Ramónából nem sok van így különlegesebbnek érzem magam :) és ha a Ramóna Aliz.-t külön szavanként össze rakod akkor kijön belőle a Monaliza :) a szüleim főként ezért is ezt a nevet választották :D :)
2013. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!