Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire utalhat mensi után pár...

Mire utalhat mensi után pár napig tartó barnázás?

Figyelt kérdés
A menstruációm megjött időben, de az ötödik nap vége felé a vérzést felváltotta a barnázás, és még két napig tartott. Nem volt még eddig ilyen sosem, ezért kérdezem.
2013. jan. 28. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez teljesen normális.Szülés előtt nekem mindig így ért véget a mensim.

2013. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Én már kétszer szültem, de még sosem találkoztam ilyennel, ezért is lepődtem meg annyira.

2013. jan. 28. 21:59
 3/3 Adrienn83 válasza:
Sziasztok! Mi 4 éve várjuk első babánk még nem szültem de pár nappal vagyok mensi után, voltunk együtt és rá másnaptól elkezdtem barnázni ami már 4. napja tart és nem kis mennyiségben hanem változó egyszer kevés jön máskor meg bőven Mostanában olyan mások minden e téren mert ezelőtt ilyeneket nem tapasztaltam, tisztulnék vagy ilyesmi lenne? nem tudom.
2013. febr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!