Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha plüss bébi elefánt lennél,...

Ha plüss bébi elefánt lennél, hová bújnál?

Figyelt kérdés

Életbevágóan fontos az ügy: ahol nincs: kiságy, ágynemű tartó, plüssök fészke, ágynemű, szennyes tartó, konyhai fiók. Tippek, hol lehet még esetleg. Gyermeki lelemény határtalan, csak nem emlékszik, hol lehet.

A kislány ez nélkül nem alszik el...


2013. jan. 29. 17:24
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Ott az elkobzottak vannak, csekkoltam már.

Most az az elméletem, hogy egy előkerül, egynek el kell vesznie. Ma-most csak úgy előkerült a Sylvanian házikóba való alig 1cm-s kiskés(5perccel a csomag kibontása után felszívódott, pedig el se mozdult a dobozból), és cserébe elveszett az elefánt.

2013. jan. 29. 18:32
 12/27 anonim ***** válasza:

mosógép, hűtő, cipős szekrény (ha elég kicsi, akkor cipők belseje)


én mostam már ki távirányítót...

2013. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
nálunk tigris a kedvenc. Legtöbbször ágy mögül, ágy alól szedem össze, de volt hogy 3 napra felszívódott, és már mindenhol kerestem, a hűtőben, a sütőben és a konyhaszekrényekben... végül a bébitaxi alján lévő résbe volt bepréselve. A kereke meg az autó alja közé. Esetleg ágynemű között? játék tartókban?
2013. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

A lányom kedvenc rejtekhelye a házimozi hangfala. A legnagyobb hangfalon van egy nagy lyuk középen. Rendszeresen szedem ki onnan a pici labdákat, zsírkrétát, de egyszer a hetek óta keresett távirányító is onnan került elő. :)

Vagy: kanapé párnái közé csúszva, valamelyik játék dobozában (a LPS kutya nálunk az építő kockás dobozból került elő).

Mi egy műanyag Csigu figurát nem találunk hetek óta. De szerintem egyszer majd előkerül, valami totál lehetetlen helyről.

2013. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

3 éve járok fel erre a gyakorikerdesek.hu-ra, de még egyszer sem olvastam ennyire aranyos kérdést :) megnevettettél :D


Én egyszer a telefonom a szennyes kosárban találtam meg:D nincs esetleg valami táskába belerakva? Nem vittétek el sehová otthonról?

2013. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Reggel azzal a kezemben keltem fel, és mikor elmentem itthonról reggel, még megvolt, apjuk utánam jött el, akkor még látta, és menet közben tűnt, el. Már a sógornőm se találta.

Átnéztem az ágyunkat(kanapé-kihúzva, felemelve, az összes játékos dobozt ki és vissza pakoltam, mosógépet mikor fürödtem pakoltam be reggel, csuktam le(azóta se mostam ki:S) akkor nem volt benne, bútorok alatt sincs, felfelé nem dobálták, táskában sincs:()

Hangfalak nincsenek:D Az milyen jó lehet, pláne ha apa féltet kincse:)

2013. jan. 29. 20:12
 17/27 A kérdező kommentje:

15-ös, akkor cca fél éve lemaradtál egy kérdésemről, akkor játékkonyha kis lapátjait, késeit kerestem 2hete tanácstalanul:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Amik azóta meglettek, és figyelem őket:D

2013. jan. 29. 20:14
 18/27 anonim ***** válasza:

Én egyszer a konyhaszekrényben egy nagy lábosban találtam meg egy hőn szeretett játékot, persze csak napok vagy talán hetek múlva, mikor épp azt az edényt használtam. :)


Cipőkben is rendszeresen van "ajándék", a hangfal lukja nálunk is nagy sláger.

De találtam már játékot mosógép és hűtő mögött, bár rejtély hogy oda hogy kerültek, sőt a fagyóban is.

2013. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ja amúgy nálunk apa épp most fésüli át az udvart éjjeli lámpával, mert az 5 éves lányom valahol elhagyta a legújabb kedvenc plüsskutyáját, amit nem találunk sehol, délután az udvaron még megvolt, azóta nyoma veszett.


Utolsó voltam

2013. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha plüss bocis rongyi lennék, akkor a nagylányom barbis játékai közé bújnék, legalábbis a fiamé onnan került elő 4 nap keresgélés után. :)

Megvan már azóta az elefánt?

2013. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!