Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a Darinka, Luca,...

Mit gondolsz a Darinka, Luca, Napsugár, Nóra, Katalin, Bettina, Adrienn, Lilla, Izabella, Renáta, Réka nevekről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 22:55
1 2
 11/14 frászkarikaborsó ***** válasza:
Csak a Luca meg a Lilla tetszik igazán, de egyiket sem adnám mert túl gyakoriak mostanában. A Katalin nekem túl régies, a Napsugár meg szerintem hangzásilag nem nőies/lányos, ezeket egyáltalán nem adnám. A többivel nincs konkrétan bajom, de annyira nem vagyok beleszerelmesedve egyikbe sem.
2013. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem a Luca, Katalin, Adrienn, Réka nevek tetszenek ezek közül. A Luca aranyosan cseng. A Katalin névről a szépség jut az eszembe. Az Adriennről nekem a határozottság, a nőiesség jut az eszembe. A Rékáról az aranyosság, a báj, a szépség. De egy név szépsége attól is függ, hogy kötöd-e személyhez. Lehet én is pont ezért ítélem meg így ezeket a neveket.
2013. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem Bettina legyen a neve, de a Nóra és a Luca is szépek, de a Bettinát lehet becézni. Nekem azok jobban bejönnek.
2013. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Darinka - egész jó, és különleges is

Luca - csúnya

Napsugár - cigányos

Nóra - semmilyen

Katalin - szép

Bettina - szép

Adrienn - szép

Lilla - semmilyen

Izabella - csúnya

Renáta - csúnya

Réka - csúnya

Olívia -csúnya

Johanna - nagyon csúnya

2020. dec. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!