Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni 160x70-es...

Hol lehet kapni 160x70-es méretű vízálló lepedőt?

Figyelt kérdés
Ikeás méretű gyerekeágyhoz szeretnék, de az Ikeában csak az a kicsi fajta vízálló lepedő van. Máshol meg csak a normál méretű 90x200-ast láttam. Lehet egyáltalán ekkora méretben kapni?
2013. jan. 30. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

online probalj rakeresni.

Vagy brendon, ott ha nincs, szerintem tudnak rendelni is neked a kozpontbol.

2013. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Pont ezügyben nyomozok én is pár napja! :)

Gyárilag ekkora elvileg sincs, de több helyen is készítenek méretre! (Licitálós oldalakon árulnak, tőlük tudsz árakról érdeklődni, de nem olcsóbb, mintha egy 90x200-ast vennél...)

Ami még létező standard méret az a 70x140.

(Ez is elvileg jó kell, hogy legyen, hiszen az a 10-10 cm a két végéből, vagy 20 cm mondjuk a lábánál úgy sem fontos, hogy "funkcionáljon"!)

De ennél akkor már jobb az a méret, amit te is írtál. Ha gondolod, nekem van most egy 90x200cm-es pluszban, mert én is elsőre olyat kaptam csak, és vettem kettőt, az egyik még bontatlan. Ha érdekel, szívesen eladom neked, ez is kényelmesen jó a matracra, nem zavaró, hogy nagyobb, mert simán alátűröm a "felesleget"...

(Amennyiben érdekel az ajánlatom, keress privátban, és egyeztetünk a részletekről!)

Remélem, hogy tudtam segíteni! További szép napot!

2013. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok... Az lemaradt, hogy standard méret még a 80x160 cm is...! :)
2013. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A brendonban néztem, de ott sincs.

Kedves 2., 90x200-as nekem is van, ha más nincs akkor azt valahogy levagom méretre. Meg van az a kisebb fajta ikeas is, mar arra is gondoltam, hogy abból kettőt összevarrok, mert annak 70 cm az egyik oldala. Csak azért akartam volna olyat, ami pontosan akkora, ha véletlenül éjszaka cserélni kell, akkor ne kelljen sokat bíbelődni vele, alahajtogatni.

2013. jan. 30. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! (Újra 2-es vagyok) Írtam privát üziben részleteket a "nyomozásom" eredményéről!

(Amúgy az Ikeás szerintem nem jó összevarrva, mert a varrásnál nem biztos, hogy nem szivárog át! Akkor már inkább érdemes méretre vágni a nagyobbat.)

Nővérem az Ikeást használta, és neki teljesen bevált!

Egy darabot a gyerek lepedője alá tett nagyjából arra a részre, ahol átázhat, és azt mondta, hogy neki nem volt balesete vele soha. Mondjuk náluk elég hamar ment a leszoktatás, mert már a pelusba sem nagyon pisilt be előtte a gyerek, csak ritkán...


Azt mondjuk én sem értem, hogy ha már egyedi méretű ágyakat és matracokat tart az IKEA, akkor miért nem tart hozzávaló matracvédőt is?! o.O

2013. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!