Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? A gyest...

Hogy is van ez? A gyest mindíg az előző havit utálják vagy azt a hónapot amiben kaptuk? Többi lent,

Figyelt kérdés
Január 3.-án szültem, beadtam a gyes és a családi igénylési papírjait. Most akkor ebben a hónapban két gyest és két családit fogok kapni? Vagy mindíg visszamenőleg utalják?
2013. jan. 30. 12:16
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
Visszamenőleg utalnak
2013. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ebben a hónapban már nem fogsz kapni. februárban (ha már feldolgozták a papírokat) fogod kapni a januárit. gyest és családit egyben. Ha még nem dolgozták fel, akkor lehet, hogy neked lesz hóközi rendkívüli utalás. De ha nem, akkor márciusban két havit fogsz kapni. Elvileg 30 nap a feldolgozási idő.
2013. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindíg az előző havit utalják.Szerintem biztosan megkapod februárban,nekem már másnap utalták,harmadnap megjött.(két hónapja)Egyszeri anyaságit igényelted?
2013. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok. Igen igényeltem az egyszeri anyaságit amit már meg is kaptam. És jöttek a papírok is hogy feldolgozták. A családihoz azt írták hogy Január 1-től fog járni. De a gyeshez semmit, ezért nem tudtam hogy most Februárban két havira számoljak vagy csak egyre :)
2013. jan. 30. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!