Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsis farsang. Minek öltözhe...

Bölcsis farsang. Minek öltözhetne be 3 éves kisfiam?

Figyelt kérdés

Bérelhető jelmezt nem szeretnék ráadni, mert nem biztos hogy felvenné. Olyasmit szeretnék amiben könnyen tud mozogni,játszani. Esetleg a valamelyik hétköznapi ruhája "felturbózva". Megkérdeztem mi szeretne lenni de mindig mást mondott.(maci,kutyus,...stb)

Tavaly dominó volt(a rendes ruhája fölé ráadtam egy hosszabb fekete pólót amin fehér pöttyök voltak)

valami ilyesmi egyszerűt szeretnék az idén is.



2013. febr. 3. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

101 kiskutya?:)

hupikék törpikék :D ( én amikor kicsi voltam,az oviban az voltam :$ )

vagy cowboy?

shrek

ezek olyan kisfiúsak:) tavaly unoka tesóm shrek volt :D

nagyon édes volt :)) Szaladgált és kiabálta hogy Wááá Wáá :D ha gondolod leírom hogy lett megcsinálva shrek :)

2013. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 101 kiskutyás ötlet tényleg jó :) A tavalyihoz hasonlóan fehér pólóra fekete foltok, és kb. kész a dalmata. :) Esetleg egy hajpántra füleket lehetne applikálni.
2013. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lányosnak találod-e, az én lányom idén ilyen lesz:


[link]

2013. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szőlő csak kb zöld lufi kell :)

Cica

2013. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

101 kiskutya volt :)


nagyon köszönöm az ötleteket

2013. febr. 9. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!